Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Gta-San andreasban léteznek...

A Gta-San andreasban léteznek pl: szellem, Bigfoot, Ufó? És ha igen hol és mikor lehet őket megtalálni?

Figyelt kérdés
Sokan mondták hogy látták bigfootot az erőben mászkálni,de sokan szellemekről is beszéltek.én nem igen akarom elhinni :D
2016. febr. 18. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
moddal belehet rakni, legalábbis bigfootot biztos
2016. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek mind mítoszok, még a megjelenés környéki időkből. Tanúsíthatom, hogy egyik sincs benne a játékba, pedig a bigfoot-ot rengeteget kerestem a Mount Chiliad körüli erdőkben és az ufók után is kutattam a sivatagban. Szellemeket, mondjuk nem kerestem, de több szár óra játék után sem találtam egyet sem, pedig játszottam dobozos, Steam-es és másolt verzióval is.
2016. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én még nem igen nyomoztam ilyenek után,de Bifgootról elhiszem hogy benne van,csak nem tudom mért gondolom így :/ :D
2016. febr. 18. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak modokkal lesznek benne.
2016. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 7637676356345634 válasza:

van az egyik szigeten van egy hej ahól ha belépsz legurul valahonan egy öszetört autó

amit tucvezetni de mág kódalsem lehet megjavítani

már jártamott elégé para

2020. ápr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!