Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 4 - Hány százalékos...

The Sims 4 - Hány százalékos a most legnagyobb részben kész magyarítás?

Figyelt kérdés

Angol nyelvtudás híján kénytelen vagyok magyarítással bajlódni. Hol tart most a Sims 4 magyarítása? Ha lehet, linket is küldjetek.


A válasz(oka)t előre is köszönöm!



2016. febr. 20. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nem fogják hivatalosan magyar nyelvre fordítani, de hobbifordítók már dolgoznak rajta.
2016. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok. Arra lennék kíváncsi, hogy az úgymond "nem hivatalos" fordítók hány százaléknál tartanak. Eddig több oldal híreit is elolvastam. Vanak, akik 50%-nál járnak (és ez több hónapja nem változott, gondolom a frissítések miatt), és vannak, akik pont a frissítések miatt befejezték. Van 50%-nál jobb magyarítás?
2016. febr. 20. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal egy fordítócsapat van, az tart 50%-nál, és már régóta nem foglalkoznak vele. Én meg nem értem hogy miért erre vár bárki is, mert sims angolt megtanulni kb 2-4 hét elég. Miközbe persze játszol is vele és lefordítod. A 4. hét végén már fix hogy tudni fogod, de szerintem hamarabb is ha gyakran játszol. Ha a fordításra vársz akkor 1-2 év múlva talán meglesz, már ha folytatják egyáltalán.
2016. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

ez félkész magyarítás

2016. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat!

Nem akarok várni rá, csak megkérdeztem, mert ha van jobb magyarítás, akkor minek olvassam angolul? :D

Azt az 50%-ot le fogom tölteni. Szövegeket nem tudok értelmezni. (bár tudom, hogy a Sims-ben ez nem is tragédia)

2016. febr. 20. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!