Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cs:go-ban mit válasszak?...

Cs:go-ban mit válasszak? Többilent

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy inkább tartsam meg a 38 eurós handzsárkésem vagy adjam el és vegyek az árából egy gut knifeot(zsigerlő kés) és egy jobb skint, szerintetek?

#profit #skin #kés #CS:GO #Gut Knife #handzsárkés #zsigerlőkés
2016. febr. 22. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Add el. És tartsd meg az árát, nem kell fölöslegesen a csgora költeni, vegyélbelőle egy játékot ami téged szórakoztat a csgon kívül, nem kell rá fügni,mert ha elrontod oda mindened.
2016. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én befektetném valamibe és elfelejteném 1-2 évre.
2016. febr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy halálosan hidegen hagynak a skinek, de ez nem igaz, mert vagy 300 eurónyi Steam Walletre tettem szert nekik köszönhetően (egy kedves ismerősömtől ládakulcsokat kaptam ajándékba). Inkább úgy mondanám, hogy halálosan hidegen hagy, milyen skin van a fegyvereimen (most éppen egyiken sincs semmilyen). 38 éves vagyok, kinőttem már az öltöztetős játékokból.
2016. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!