Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lesz valakiből szerződé...

Hogyan lesz valakiből szerződéses profi Esport játékos?

Figyelt kérdés
Üdvözlök minden kedves olvasót :) Kérdésem csupán az lenne, hogy hogyan lesz valakiből híres elismert profi játékos? A játék amit játszok az a CS:GO és hát ugye az egy csapatjáték. Na most valaki feltudja vázolni annak a menetét, hogy még is hogyan lesz valakiből valaki. Most nekem minden áron összekel hoznom egy saját csapatot amivel bizonyíthatok egy mezőnybe? Most tételezzük fel eszméletlen jó valaki de senki se figyel fel rá. Csak játszadozik a saját kis barátaival akik csak szórakozásból játszanak, de nem akarják komolyan venni. Akkor most hol hirdessem magam, hogy HAHÓÓÓ nem is vagyok olyan rossz. Ahogy elnéztem a magyar CS:GO top5 csapatot ott egy baráti kompánia dobálja egymásközt a játékosait csapatról csapatra. Egy jó ideje követem őket, de mindig csak azt a 30 nevet látom csak mindig más csapatnévvel és kombinációval. Most komolyan csak 30 ember tud játszani profi szinten magyarországon?Érdekelne mit kell elkövetni annak érdekébe, hogy valakit elismerjenek mint profi játékos.

2016. febr. 25. 06:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Magyarországon ennek nincs kultúrája, majd talán egy generáció múlva.
2016. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Játszani, játszani, játszani.


Persze itthon nem érdemes nagyon ilyen célokat kitűzni.


Tegyük fel, hogy valaki "iszonyat mega szuper" profi és csak hobbi szinten nyomja. Én biztos, hogy alapítanék/keresnék külföldi csapatot akikkel kezdő szinten versenyekre jelentkezünk. Itt indul minden. Ha az alap kis versenyeken jó eredmények vannak akkor lehet a komolyabbak felé indulni és így tovább közbe formálni a csapatot...stb. Amíg valaki el nem ér a profik közé nem hiszem, hogy 4 vagy 5 csapatnál többe játszana.


A hírnév nem úgy jön, hogy "hú én ismerem XY világbajnokot és már játszottam is vele és akkor most mindenki engem rajong"...ezt felejtsük el. Ez egy rohadt hosszú folyamat ahol jó helyen kell lenned jó időben és még tehetségesnek is kell lenned.


Ha már eljutott egy csapat odáig, hogy twitch/tube -n streamelik a verseny meccseiket az már egy jó kiinduló pont. Ha valaki ismert akar lenni akkor jó lehetőség iylenkor egy youtube csatorna vagy gyakori streamek.


De csak nagyon kevesen emelkednek ki az átlagból...én M.o. -n nem gondolkodnék ebben jelenleg.

2016. febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!