Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elfelejtettem az egyik játék...

Elfelejtettem az egyik játék nevét! Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Online lehetett játszani vele, nem kellett letölteni, 3D grafika, kicsit meseszerű, lehetett benne építeni, magadnak telkeden bármit, voltak másoknak pályái amin részt tudtál venni, és ezzel a játékkal akarok játszani csak elfelejtettem a nevét.

2016. febr. 25. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Remekül leírtad, ezek alapján csak úgy 5-6000 játékra lehet asszociálni.
2016. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

nagyon sok ilyen játék van...

pontosabb megfogalmazás??

2016. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
free realms? https://www.youtube.com/watch?v=3DMhIDeaUMc ha erre gondolsz ez a játék meg szünt 2014-be
2016. febr. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A játék elején kellett csinálnod egy karakterd, ezzel tudtál menni bárhová,

az építés: lehetett a talajt, magasságát színét állítani, mindenféle tárgyat lerakni, és ilyen vezetékek voltak

2016. febr. 26. 10:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Összelehetett kapcsolni tárgyakat pl egy ajtot, es ha ra alltunk vagy meghuztuk a kart akkot kinyilt, a jatek eleje ilyen kalozos xd
2016. febr. 26. 10:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez természetesen a Minecraft. De ezt már nem lehet online játszani. Fel kell yelepíteni, v. le kell tölteni lauchert.
2018. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bálintkám persze, hogy tudod, hogy ez a májnkráft, mert imádod és mindig azzal játszol :D kis szaros
2018. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó kommentelőnek:

A Minecraft sokkal bonyolultabb mint gondolnád (lásd: Csabusa, stb.) Amikor el tudsz készíteni egy olyan szerkezetet, mint én vagy Csabusa, utánna nevezd a szarosok játékának, oké?

*NYOMORÉK*

2018. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!