Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet valahogyan softmodolni...

Lehet valahogyan softmodolni ps2-őt chip nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok van nekem egy db ps2-őm ami sajna nincs chippeltetve, de szeretnék játszani játékokkal ps2-őn usb-n keresztül!

PS2 Információk:

MODEL NO. SCPH-77004 PAL

SERIAL: XXXXXXXXX (Számok) 6D (ez van mellette!)

Van nekem egy 8GB-os pendrive om!

És 2db MagicGate-s memo kártyám!

Lehetséges valahogyan, vagy sehogy?

Ha nem, akkor lehetséges USB-n keresztül telepíteni a kártyára? Gondolok telefonra! Mert nem szeretném kiírni DVD-re a telepítőt! Kérlek segítsetek!



#USB #pendrive #PlayStation 2 #USB stick #MCBoot #Soft-Mod #no chip #playstation games #scph-77004
2016. febr. 27. 22:58
 1/1 edmonton válasza:
Lehet. Az enyém 2002es fat ps2 és kb 5éve szereztem hozzá softmodot. Googleval utána lehet nézni, meg talán hirdetést is lehet találni hardverapro oldalán. Egy üres memokártya kell hozzá. Arra rakják fel a programot amit ps2 bekapcs után elindít a gép. Utána egy másolt lemezt ha beraksz elindítja a játékot. Elvileg még pendrive-ra rakott játékot is elindít, de ezt nem próbáltam. Viszont a pendrive-os filmnézés is működött. Másolt játékot meg netről kell leszedni, patchelni, azt kiírni. Ehhez is kellenek progik. Ennél többet nem tudok segíteni mert már 5éve nem játszottam, azt se tudom mit honnan kell leszedni.Viszoint eladni sincs kedvem a memokártyám. Sorry. vagy keress utána a témának (pár ezerért felrakják a progit) vagy egyszerübb ha veszel gyári játékot. Ezek már elég olcson vannak. nekem is van pár darab még.
2016. febr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!