Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Normális ha kifejezetten nem...

Normális ha kifejezetten nem szeretem a kampány/sztori részét egyes játékoknak? Idegesítő hogy másodpercenként kapok új feladatot, nem tudom beleélni magam, és folyton koncentrálnom kell?

Figyelt kérdés

tudom furcsán hangzik, de kajak így van. nálam legalábbis. persze vannak kivételek, pl fallout-ok, skyrim, de kifejezettem nem szeretem az olyan kampányokat, ahol mondhatni nem engedik el a játékos kezét, és minden másodpercben kapsz valami új feladatot, amit kb negyed másodpercig mutatnak a képernyőn, majd eltűnik, és ha lemaradtál akkor szívtad, és keresheted hogy egyáltalán valahol leírják-e hogy mit is kell most csinálni, ha pedig nem találod, akk rögtön halál. és ez frusztrál. nem tudom érthetően írtam-e le amúgy. :D

de pl az assassins creedeknek a sztoris része nekem ilyen. az nagyon bejön amikor csak simán felfedezed az óriási terepet, de amikor meg úgy döntesz folytatod ugye mission-okat, vagy a feladatokat, szóval lényegében végigviszed a játékot, akkor valami elképesztően idegesít, hogy folyton új feladat, ha nem találok akk keresheted mit kell csinálni, de sokszor időre megy, így újrakezdeti veled. pedig egyáltalán nem bonyolult a játék, de engem nagyon frusztrál hogy lényegében folyton erre kell koncentrálom, ahelyett hogy belefeledkeznék a játékmenetbe. főleg mert én erre nagyon hajlamos vagyok, hogy csak belebambulok a játékba, és várom hogy végelegyen a cutscene-nek vagy át is ugrom, és wow már csinálni is kéne valamit, és időre megy fenébe. persze nem az egész játék ilyen, de sok olyan van, amit egyre inkább telepakolnak ezzel, és folyton arra kell koncentrálni hogy vajon mikor fog feltűnni egy századmásodperce egy újabb utasítás, aminek halál lesz a vége ha nem figyelsz.

de a fenti példákban meg mondjuk dark souls-ban is azt teszed amit akarsz és nem fogsz amiatt meghalni, mert nem tudtad teljesíteni 10 másodpercen belül a küldetést, ami csak felvillant a képernyőre, hogy még elolvasni se tudd, értelmezni meg ugye főleg nem(nem vagyok a legjobb angolból). na de lehet hogy aztán csak nekem vannak ilyen idióta szokásaim/elvárásaim:D


2016. márc. 5. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem csak a tutorial (oktató) részek idegesítenek, mikor az ötödik végigjátszáskor is újra végig kell tolni ugyanazokat a béna betanító feladatokat. Régen a legtöbb játékban volt egy külön tutorial menüpont, ott be lehetett gyakorolni a kezelést, trükköket- ez nagyon hiányzik nekem a modern játékokból.
2016. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Áh, én pont azt szeretem benne. xD Lényegében a sztori miatt játszom végig a játékot. De én is falra mászok, amikor nem értem a feladatot, és hatszor kezdeti újra velem. :D
2016. márc. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!