Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az eredeti PC játékokkal is...

Az eredeti PC játékokkal is ennyi gond van?

Figyelt kérdés

Warez oldalakon nézegettem a tört pc játékok linkje alatti a kommenteket. Nagyon sokan írják, hogy: el se indul, hibaüzenettel kilép, nem ment a játék, sötét képernyő van, nem ismeri fel a játékvezérlőt, stb.


Ezek a problémák eredeti játéknál is előjönnek, vagy csak egy rosszul tört verziónál?


2016. márc. 10. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy-két éve még automatikusan "NEM"-et válaszoltam volna, de azóta a helyzet sokat romlott. Egy csomó játék félkészen jelenik meg, aztán patchelik- vagy nem. Az Arkham Knight vagy a Just Cause 3 konkrétan játszhatatlan bizonyos konfigurációkon (olyanokon, amiken minden más gyönyörűen hasít).
2016. márc. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy kérdésem lenne. Az utóbbi 2 évben nem néztél játékfórumokat? Vagy digitális gamer újságokat? Lassan az összes új nagy cím híbásan jelenik meg. A BF4 és Ac Unity vagy fél év alatt lett használható. Az Arkham Knight pc verzióját meg se tudja csinálni a fejlesztő csapat.


Sajnos most már olyan szűk menetrenddel dolgoznak a fejlesztők,hogy nincs idejük befejezni a játékot. De azt ki kell adni mert a játékosok rinyálnak meg tombolnak ha valami csak 1 órát is késni mer.


Nézd meg most a Divison rajtját. Online játékra épülő játék és mindenki sejthette,hogy a rajt nem lesz könnyű. Erre rinyáltak mindenhol mert mert 5 perc alatt nem jutottak be a szerverekre.

2016. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ott is vannak hibák, de általában kevesebb és a kiadó legalább megpróbál segíteni, ha felveszed velük a kapcsolatot, ha pedig a hiba eleve a szoftverben van, akkor idővel javítják/javíthatják.


Tört játéknál a problémák egy részének forrása teljesen más. Aki tört játékot használ az általában tört mindent használ. Windows, Office, gyakorlatilag minden, ami nem freeware. Ehhez át kell írni a kód egy részét olyanoknak, akiknek nincs meg az eredeti forrás és nem vettek részt a fejlesztésben. Sokszor maga a törés a hiba oka.


Emellett a fejlesztők időnként direkt elhelyeznek olyan dolgokat a programban, amit pont a törés aktivál és azzal generál hibát.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2016. márc. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak netes fórumokat nézegettem és egy-két kivételtől eltekintve nem nagyon hallottam problémás játékokról.


Persze a Batman és az AC féle káosz tényleg nagy port kavart, de a BF4 kezdeti problémáiról még nem hallottam. Persze ez nem azt jelenti, hogy nincs igazad, de szerintem nem a "kevés idő áll a rendelkezésre" dologra kéne fogni mindig.


A Batman például hibátlanul megy konzolon, csak PC-vel voltak problémák. Na jó az AC Unity minden platformon nevetséges bug halmaz volt, de talán azokat már javították.

2016. márc. 10. 09:42
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Én nekem az a véleményem hogy a PC munkára és internetezésre való,a konzolok meg játékra.

Ráadásul az új ps4 xone konzoloknak már olyan grafija van hogy megközelíti a PC-st is.

2016. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 csatrad ***** válasza:
Régen én is tört játékokat nyomtam, de azota csak eredetit veszek a patchek miatt. Szerintem direkt szarul adjak ki, hogy azt törjék a vevők meg kapnak peccset másnap.
2016. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5: A jelenlegi konzolok azzal is megkínlódnak, hogy tudják hozni a fix 30 FPS-t 1080p mellett. Ezért építettem játékos PC-t.
2016. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Régen állítom, hogy a tört verzió jobb volt.

Ma nem tudom mi a szitu, mert már nem játszok, csak azt látom, hogy mások mit összeanyáznak, függetlenül a verziótól.

Katasztrófa az egész az biztos, a pénz teljesen megöli a játékokat.

2016. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7

Nekem többnyire nagyon stabil volt mindig az FPS,soha nem tapasztaltam laggot.

És bocsánat ha bárkit megsértettem az előző hozzászólásommal.

Csupán,én úgy voltam vele hogy kényelmesebb leulni egy fotelre,kanapéra,ágyra,és kézreeső kontrollerrel nagyképernyős tv-n játszani,mint görnyedni a gépnél,bámulni a kis monitort,és a billentyűzet/egér kombinációval közködni,csak azért hogy a textúrák részletgazdagabbak legyenek,kicsit...

2016. márc. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Én bekapcsolom a PC-t, és 30 másodperc múlva már Xbox kontrollerrel a kézben játszom a kanapén a Steames játékokat a 140 centis TV-n, a lehető legnagyobb felbontás és részletgazdagság mellett.
2016. márc. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!