Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » G2A mi a különbség az EU és a...

G2A mi a különbség az EU és a GLOBAL cd kulcs között?

Figyelt kérdés

Vettem egy EU cd kulcsot, és aktiváltam Steamen. A CD kulcs aktiválásánál kiírt valami olyat, hogy Deus Ex: Human Revolution Retail (Only Russia).


Ez mit jelent? Nem Russia verziót vettem, hanem Európait. És aktiválni is tudtam a Steamen, tehát végképp nem értem, hisz ott van a könyvtáramban.


Egyébként ezt a kulcsot vettem meg: [link]


2016. márc. 12. 14:23
 1/3 íazazazazaza ***** válasza:
Elvileg az lenne hogy a Global kulcsot bárhonnan be lehet váltani, az eu-st meg nem is tudom még mik vannak rajta kívűl(elég rég vásároltam már) azt ugye csak az adott régióban lehet beváltani, azt hogy ez mért van így nem tudom pontosan.
2016. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Illetve miért nem írja ki a szokásos Warning-ot, mint pl. ennél az európai kulcsnál? Ez sem világos számomra.


[link]


Itt kiírja, hogy "WARNING! This product is region locked and can be activated and played ONLY in Europe.", a kérdésben szereplő EU kulcsnál pedig nem. Akkor az aktiválható a világ bármely pontján? Vagy csak elfelejtették kiírni? Hogy működik ez?

2016. márc. 12. 14:26
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 Igen a Global a világ bármely pontján beváltható, az EU pedig értelemszerűen Európa országaiban. De akkor miért írhatta ki, hogy csak Oroszországban, és miért tudtam mégis aktiválni a Steamen? Teljes káosz.
2016. márc. 12. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!