Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V Van egyetlen egy küldeté...

GTA V Van egyetlen egy küldetésem. De ezt hogyan kell végrehajtani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én most abba a menetbe vagyok hogy a Franklinnel fel kell mennem egy helikopterrel a marel banknak a csúcsára . És ez sikerült is ,felmentésem a csúcsra. De ezután mit kell tennem ,amikor felmentem a csúcsra?


(Legutoljára egy tűzoltóautót kellett elbújtatnom egy híd alá)


Remélem tudtok segíteni!

Köszönöm aki segít :)



2016. márc. 14. 19:30
1 2
 1/14 Nemohalacska ***** válasza:
Küldetés neve? Betüjele?
2016. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A kuldetes nevet nem tudom.

De a betujelet igen.

A betujele zolden van es a neve pedig: D es felette egy kis kerdojel a job oldalan

2016. márc. 15. 08:31
 3/14 Nemohalacska ***** válasza:
Ok ez S&F küldetés. Az épület tetején az egyik szélén áll egy pasi őhozzá kell menned hogy egyáltalán elinduljon a küldi. A többit tudni fogod.
2016. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen !

:)

2016. márc. 15. 14:42
 5/14 A kérdező kommentje:

Még csak most tudtam a játékhoz jutni.

Nem találok senkit a kuldetesemben , pedig nagy nehezen a helikopteremmel felmentem a tetejére a Maze Tower csúcsára.

Tehát mint, írtam nem találtam egy embert sem ott a csúcson ill. csúcsnál magamon kívül.

Kérlek válaszolj ! :)

Amúgy leszévingeltem amikor ott vagyok a Maze Tower csúcsánál , remélem tényleg leszévingelte és ott kezhetem majd a jatekot , nem pedig a legeslegelejen ...

Várom a válaszod 😊

2016. márc. 20. 12:42
 6/14 A kérdező kommentje:

Na végül sikerült atmennem a menetet xD 😇😄😚😂

De utánna csak egy baj van .. Az hogy ez a menet után nincs több küldetésem , mármint nem találok semmilyen küldit .

Mit csinaljak ??? 🤔😮

Senkivel nincs semmilyen teendőm...


(Azért ez hátha segít a megvalaszolasban hogy en nekem ebbe az utolsó menteben amit végrehajtottam , azt kellett tennem hogy helikopterrel Trevor , oda ment Franklinnelhez a küldi kezdesehez és Trevor átadta a helikoptert Franklinnek ,majd Franklin a Maze Tower csúcsára ment a helikopter segítségével ,majd tényleg volt ott egy ember ,akivel ejtőernyővel le kellett ugrani , egy trackra , es ennyi )


De ezután mihez fogjak , mikor nincsenek az üzeneteimbe semmi kuldetesi célok , semelyik szereplőnek ?

2016. márc. 20. 14:11
 7/14 A kérdező kommentje:
??
2016. márc. 22. 14:09
 8/14 Nemohalacska ***** válasza:
A Getaway Vehicle fogalmát ismered?
2016. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

igen ismerem.

Szereztem is egy jo sport kocsit mind a 3 szereplonek , de hova menjek veluk?

2016. márc. 23. 17:27
 10/14 A kérdező kommentje:

Letszi segits hogy hova menekuljek a menekulesi jarmummel (a sport kocsival). Es asszem Franklinnel kell menekulnom . Amugy te honnan tudtad hogy ez a menet kovetkezik ?

Hol vannak a menet cimek a gta v-on ? Mert en cask menet cimeket akkor szoktam latni a jatekon ,amikor leszevingelem azt a kuldeteset,melyet at is mentem . Es akkor ott szokott lenni a kuldetes cime .

De ha nem szevingeled le ,akkor hol lehet a kuldetes cimet megtalalni?

Koszonom szepen elore a valaszodat ! :)

2016. márc. 23. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!