Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha tippmixen sima szelvényen...

Ha tippmixen sima szelvényen az elérhető nyeremény 559 ezer akkor az egész szelvény érvénytelen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most voltam lottózóban és tippmixeltem. Nem kombinált hanem sima szelvényt, viszont a nyeremény 559 ezer lehet. Elofurdulhat hogy ha esetleg bejön akkor semmis az egész? Olvastam hogy egyes kotesben más 400000 ft a nyeremény.

Köszi előre is a válaszokat!


2016. márc. 19. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal is 400ezer. Én bevinném egy lottózóba még ma, hátha hiba történtésakkor fizessék vissza még most, a meccsek lejátszása előtt. Aztán újra megtenném kisebb összeggel.
2016. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azt furcsállom hogy akkor hogy fogadta el a gép?
2016. márc. 19. 09:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egy egységnyi fogadással megnyerhető legnagyobb nyeremény összege a jogszabályban előírt mérték, azaz 1.000.000 Ft.
2016. márc. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Regen volt 400ezer. Most mar 1 millio a maximum simaban. Ha 400ezer lenne fel sem adhattad volna :)
2016. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!