Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tom Clancy's The Division...

Tom Clancy's The Division Fekete kép inditáskor miért csinálja? Lent ki fejtve

Figyelt kérdés

Mikor el indítanám a division-t akkor fekete képen jön be (mikor hogy valamikor gond nélkül be jön)

Nem tudom mi lehet ennek az oka, olyankor mikor fekete képen jön be akkor semmit se érzékel pl: alt+f4, vagy ctrl+alt+delete, alt+tab/windows gomb


Nem tudom hogy ennek mi az oka

Windows 10-et használok a gépem meg van a játékhoz mert szépen fútt mikor indul el...


Valakinek valami ötlet?



2016. márc. 20. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Driver frissítés, újratelepítés ha kell.


Valmaint próbáld ezeket: [link]


(Egyébként azt leírni, hogy "fútt", nem tudom, hogy sikerült. Egy dolog az elírás, de ez... borzalom.)

2016. márc. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Magyar színvonal ha valaki el ír valamit már le kell baszni ;)


Azért kösz...

2016. márc. 20. 10:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Am válasz a kérdésedre nekem így akarta ki javitani a chat a fut helyet hogy fútt ;) én meg nem néztem, csak rá mentem hogy javít... :D
2016. márc. 20. 10:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Más az elírás és más egy bődületesen nagy ökörség.


Ha kiírsz egy kérdést, tisztelj meg azzal másokat, hogy legalább odafigyelsz arra, mit gépelsz.


Az általad "magyar színvonalnak" titulált dolog pedig csupán egy reagálás az igénytelenségre, és ösztönöz arra, amit az előbb írtam.

2016. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bírom az ilyen okoskodó embereket ;)

Én le írtam majd a rendszer nekem ezt javította ez van.

Ha meg olvasni tudsz akkor 1-2 " helyes " írási hibát is át tudsz olvasni anélkül hogy be hülyülj :)

ha tudsz...

2016. márc. 20. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, hogy "minimum". Ha szarkasztikus akarsz lenni, előtte ne áruld el, hogy nincs háttered hozzá. Bár "bírom" azokat, akik így próbálkoznak, olyan vicces.


Kénytelen vagy elfogadni, hogy nem fog mindenki elmenni egy ilyen mellett. És nem csak ezen a téren. A "csak jót vagy semmit" és "az okos enged" ökörség nem viszi előre a világot.

2016. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 yolókaimore válasza:
alt enter
2016. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!