Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Left 4 Dead 2 van valahol...

Left 4 Dead 2 van valahol olcsón? (lent)

Figyelt kérdés
A Left 4 Dead 2 már kb. féléve jelent meg, de még mindig 10 790Ft(CD Galaxis), máshol persze még mindig 12 000Ft. Van olyan hely ahol 10 000 alatt van az ára? Vagy még arra lennék kíváncsi hogy mikor várható árcsökkenés. Itt a húsvét szerintetek lesz árcsökkenés?
2010. ápr. 3. 18:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy olcsóbb lesz a közeljövőben, mert a L4D 1 is ugyanennyibe került egészen a Left 4 Dead 2 megjelenéséig. Legjobb esetben, majd télen lesz olcsóbb, mert akkor jelenik meg a legújabb Valve játék, de az sem valószínű, mert a Left 4 Dead 3 még odébb van(ha lesz).
2010. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Szerintem nem, Karácsonykor szoktak lenni..Hát talán használtan de úgy is 7-8000 ft-körül lehet..hisz még elég újnak számít.
2010. ápr. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
A Vaterán a múltkor fenn volt 6000-ért asszem, de rögtön elvitték.
2010. ápr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Igen, az interneten ingyen van. (Töltsd le!)
2010. ápr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
19%

11:08


Ha normális választ nem tudsz adni, akkor legalább ne próbáldd rossz módra terelni

2010. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

11:37

Normális választ írtam. Az már a te bajod, ha neked nem tetszik!

2010. ápr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nem adtál normális választ, mivel a kérdező tisztán leírta, hogy becsületesen akar hozzájutni a játékhoz, erre te "lopásra" bíztatod
2010. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem. Olcsón kérte, és én felvetettem neki egy lehetőséget.
2010. ápr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Warezos gyereknek:

Én kb. 1 éve veszem meg a játékokat eredetibe, mert valami olyan érzés fogott el hogy lopok. És a legtöbb játékból folytatást is szoktak csinálni. Ebből arra akarok kilyukadni, hogy nézzük a Call of Duty-t. Te megveszed a Modern Warfare 2-t egyrészt azért hogy a fejlesztő csapat kapja a pénzt és egy jó folytatást tudjon csinálni(minél többen töltik le a netről, azaz minél kevesebben veszik meg a játékot annál szarabb lesz a folytatás), másrészt meg azért hogy rendesen lehessen multizni.


Ma már szinte alig van olyan játék amellyel nem eredetivel is lehet multizni. Vegyük most az L4D-t. Ezzel a játékkal csak eredetibe lehet multizni. De ide írom, 1 éve még én is warez-os voltam. De leszoktam róla és büszke is vagyok rá. Szerintem nincsen olyan gyerek aki még ne warez-olt volna életében. Persze később majd ő is leszok róla.

2010. ápr. 4. 19:29
 10/25 anonim ***** válasza:

13:56


Ha okoskodni akarsz, akkor legalább gondoldd át, amit leírsz! Az "olcsón" szó nem azt jelenti, hogy "ingyen"

2010. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!