Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Le frissítettem a windows...

Le frissítettem a windows 10et és nem megy a leauge of legends miért?

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:

hibaüzenet? amúgy csak frissítéssel sok hiba marad a rendszerben, mert ott maradnak a régi rendszerfájlok szemétként. Érdemes feltelepítés után még egyszer felrakni, amivel kipucolja a sok retket.


Persze jó lenne tudni egyéb adatokat is, mint videokártya pontos neve, lehet win 10-nél már nincs támogatása.

2016. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Valószínűleg nem kompatibilis a játék a Windows 10 op. rendszereddel. Menj rá a játék indítási alkalmazásának ikonjára (arra amivel elindítod a játékot), jobb klikk, tulajdonságok, kompatibilitás, és ott valahol kell lennie egy ilyennek: "Kompatibilitási üzemmód"

Alatta pipáld be a "Futtatás a következő kompatibilitási üzemmódban:" sávot. Ezután válaszd ki, melyik operációs rendszerben futott régebben jól a játék. Ezután ott alul pipáld be ezt: "A program futtatása rendszergazdaként". Ezek után menj az "Alkalmaz" -> majd "OK" gombra.

2016. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Igen, de az is előfordulhat, amit az első válaszoló írt!
2016. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
aha értem meg próbálom :)
2016. márc. 21. 10:13
 5/8 A kérdező kommentje:
amugy igen egy hiba üzenetet ir ki "Could not connect to the HTTP server. Please check that your Internet connection is enabled and that your firewall is not blocking access."
2016. márc. 21. 10:16
 6/8 A kérdező kommentje:
de viszont haverom az nap frissítette a windows10et mint én és őneki megy a lol akkor?
2016. márc. 21. 10:18
 7/8 anonim ***** válasza:

ha net kapcsolódási gondjai vannak, akkor keresd meg az alaplapod pontos nevét, majd gugliba írd be + mögé: "ethernet driver download". Az ethernet illesztőprogit szedd le és telepítsd fel.


Ha ez nem megy, akkor rakd fel megint és jó lesz. A barátodnak valószínűleg azért megy gond nélkül, mert újabb a gépe, frissebbek/fejlettebbek/újabbak az alkatrészei, ezeknél jobban meg van oldva a kompatibilitás. Nekem pl elég volt upgrade-lnem és simán megy minden, viszont jelen esetben egy jó 350 ezres gépről beszélünk.

2016. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na megy a játék sikerult át álitan hogy kompatibilis legyen win7re álitottam vissz és működik köszönöm a válaszokat :D sokat segítettetek :))
2016. márc. 21. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!