Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Arma 3 miért akadozik minimumo...

Arma 3 miért akadozik minimumon is?

Figyelt kérdés
[link]

2016. márc. 20. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
a te gépedet is írd le cicabogár mert így nem tudunk semmi hasznosat mondani.. attól hogy a gépigényt belinkeled neked még nem lesz olyan géped amin fusson is a játék :D Arma am pont nem az a játék aminél örülnöd kell h megvan a minimum gépigényhez a konfig, kicsit nem árt a bivalyabb gép :) pl ennél a minimum kb az én gépem. de meg sem próbálnám elindítani, tuti nem menne.
2016. márc. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, azt hittem mutatni fogja az enyémet is, elvileg szerepelnie kéne ott. NVIDIA GeForce GTX 560 ; AMD FX(tm)-4100 Quad-Core Processor ; 8 GB RAM. Ajánlotton is elmenne elvileg de Bohémiánál nem lehet tudni.
2016. márc. 21. 01:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Hmm intreszting.. esetleg driver frissítés segíthet. Ha nem eredeti a játék akkor az is lehet probléma, háttérben futó szutykokat nyomd ki, ha steames akk a steamet ne kapcsold ki :D más játék megy szépen? mikor futtatod a játékot nyomj ctr+alt+del-t, ott valahol lennie kell egy olyannak h erőforrás figyelő vagy mi, ott meglehet nézni hogy melyik program mennyi ramot eszik vagy procit stb. Ha nem a játék eszi meg hanem vmi más akkor azt ott betudod zárni. Esetleg patch is segíthet. Ha van. :D
2016. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eredeti, édes testvére dayz is szarakszik. Viszont a bf3-4 megy, mint az ágyba..... Ezért nem értem, hogy miért nem megy az arma és a dayz rendesen.
2016. ápr. 2. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!