Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Wars: KotOR nem indul....

Star Wars: KotOR nem indul. Megoldás?

Figyelt kérdés
Lenne egy olyan problémám, hogy megvettem eredetiben a SW:KotOR-t de amikor el szeretném indítani, azonnal leáll. Windows 10 rendszert használok, de megpróbáltam egy Win 7-es gépen, de ott sem működött. Tudom, hogy régi a játék meg minden, de ennyire nem működik újabb rendszereken? Valaki tud rá megoldást?

2016. márc. 24. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Hibaüzenet van? Nekem Win 7-ről volt áthozva Win 8.1-re majd 10-re(tehát csak 1x lett telepítve) és még mindig működik. Az op rendszer nem befolyásolja.
2016. márc. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, kiad egy kis hibaüzenetet, miszerint a kotor.exe működése leállt. Próbáltam már Rendszergazda módban futtatni, Windows XP kompatibilási módban is, de nem működik.
2016. márc. 24. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam is hiba üzenetet ír ki folyton!

Hozzátenném hogy eredeti steam-es verzió van meg nekem!

Win 10 64-bites verzióval folyton hiba üzenet a karakter generálás után! Van valami használható megoldás? Mert már zavar hogy kipróbáltam a patcheket meg mindent de még mindig nem indul

2016. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Benyebonya ***** válasza:

Én is így voltam vele, az egyik megoldás az lehet, hogy megkeresed a játék indító beállításait (asszem setup.exe) és ott kikapcsolod a megnyitásakor lejátszódó animációkat. Így a főmenüt már biztosan behozza.

Ha ezután a játék indításakor megint kidob, meg lehet próbálkozni azzal, hogy a játékbeállításokban ablakban futtatásra állítod. Ha a beállításokig sem jutsz el, és kidob, akkor meg lehet oldani ezt másképp is, de akkor írj inkább, mert azt nem tudom fejből.


Nekem ez a kotor egynél segített, a kettőnél bármit próbáltam, nem jött össze. Később viszont, amikor fejlesztettem a gépet egy videokártyával, gond nélkül elindult. Úgy néz ki, egy erősebb gép könnyebben megbirkózik a kompatibilitásból adódó gondokkal.

2016. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó lett a játék 3 napig próbálkoztam mindennel majd úgy voltam vele hogy a steam bekaphatja és vissza kértem volna a pénzem a játékért csak ott volt egy olyan fül hogy a fejlesztő értesítése a játékról! Nem telt el 1-2 perc már jó is lett a játék! :D
2016. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!