Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tegnap g2a-ról megvettem a...

Tegnap g2a-ról megvettem a CS:GO-t, mikor feltelepítettem és minden megvolt, elindítottam és kiadott egy ablakot, amiben az állt, hogy a játék nincs rendesen aláírva, így nem játszhatok a VAC által védett szervereken. Ilyenkor mit tehetek?

Figyelt kérdés

2016. márc. 26. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Visszakéred a pénzed!
2016. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Főleg ha volt annyi eszed, hogy vettél g2a shieldet.
2016. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Steambol inditottad?
2016. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy nem a kulcs a hibás, hanem csak a VAC rendszer nem kedvel. Javaslom googlizd ki mit lehet ilyenkor tenni. Nagyon sok megoldás van rá.
2016. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi barmot... Semmit se tudnak, de kommetelnek. A kulcs rendben van. A probléma a gépeden van, rakd újra a CSGO-t, figyelj, hogy egy hard drive-on legyen a játék és a steam kliens, vagy próbáld, hogy letörlöd a CSGO mappát, és Verify-olod a game cache-t, néha megoldja. Futtasd a Steamet adminként, amikor letöltöd. Tűzfalat kapcsold ki, amikor letöltöd.
2016. márc. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!