Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The elder scrolls 6? Mi van?

Seymour99 kérdése:

The elder scrolls 6? Mi van?

Figyelt kérdés
valaki magyarázza el mi van ezzel a TES 6-tal? Így lefekvés előtt találtam valami angol szöveget róla, de nem nagyon tudtam érdemlegeset kiszedni belőle mert a Skyrimról beszél. Akkor lesz egy TES VI-k? Vagy mi van? Valaki légyszi világosítson fel. ja, és ha lesz, mikor fog kijönni? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2016. márc. 26. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A Bethesda SOHA nem dolgozik több játékon egyszerre. Általában 3-4 évig készítenek egyet, és a Fallout 4 nemrég jelent meg. Jó esetben 2019-ben jöhet új Elder Scrolls.
2016. márc. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom hogy párhuzamban nem dolgoznak több projekten. Viszont most adták ki ügye a Fallout 4 et. És ha jól tudom nincs bejelentve semmilyen nagyobb cím. Vagy tévedek?

Amúgy köszi a választ ment a zöld kéz.

2016. márc. 27. 03:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó, újra olvastam a kommentedet. Semmi
2016. márc. 27. 03:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Novemberben jött ki a Fallout 4, amihez még készítenek több DLC-t is (az első nemrég jött ki). Ha a Fallout 4 összes kiegészítője megjelenik akkor valószínűleg rátérnek a TES VI-ra.
2016. márc. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm még egyszer a válaszaitokat. Ha időközben valaki talál valami infót róla azt még várom!


üdv!


Zsolti

2016. márc. 27. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!