Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem lehet hozzámenni...

Katesz99 kérdése:

Miért nem lehet hozzámenni Brynjolfhoz?

Figyelt kérdés
A Skyrimben van ugye házassági lehetőség, de miért csak egyes karakterekkel lehet ilyen kapcsolat? Brynjolffal ( Thieves Guild) például miért nem ? :(

2016. márc. 25. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár a pontos okát nem tudom de, valószínűleg azért nem lehet a legtöbb karakterrel házasodni mert nem szeretne hozzád menni/a történet szempontjából a szerepe nem engedi meg v. túl fontos.Az előbbit azzal erősíteném meg hogy, csak azokkal lehet házasodni akiknek már megtettél valami többé-kevésbé személyes dolgot(tény hogy, valamikor csak például favágásról van szó de, az is valami).A másik érvet azzal hogy, egy jarl-hoz a szerepe miatt nem lehet v. például egy olyan karakter aki akár meg is halhat a történet során túl fontos szereplő.
2016. márc. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A "kedveléssel" nincs gond, mert már én vagyok a Guild vezetője, de akkor több, mint valószínű, hogy tényleg 'különleges' karakter. Kár...:D

Köszönöm a választ! :)

2016. márc. 26. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem moddal meg lehet oldani. Mert én a vámpírlord lányát vettem feleségül, pedig alapból nem lehetett volna (pláne, hogy vérfarkas vagyok és Dawnguard :D).
2016. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!