Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lolban felesleges a 2 támadási...

Lolban felesleges a 2 támadási sebesség ugye?

Figyelt kérdés
Elég egyet megvenni azt hallottam, mert a második megvásárlásánál csak gyorsabban lövök, viszont nem sebzek. Tényleg így van?:o

#támadási sebesség
2016. márc. 29. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
5 éve lolozok de fogalmam sincs miről beszélsz.
2016. márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kog'Mawchinegun-ról még te sem hallottál, csinálok vele 5.0-ás támadási sebességet is, brutális...
2016. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én sem értettem igazából, azt mondták nem okozok vele sebzést. Farmolni mondjuk igen jól lehet vele:D na mindegy köszi a válaszokat :)
2016. márc. 29. 14:04
 4/5 íazazazazaza ***** válasza:

"Nem okozol vele sebzést" de ha kiszámolod rájössz hgy mégis...Annyi hogy full ad-nál burst van, tehát 1 hit és megolvad, attack speednél meg folyamatosan szeded le a hp-ját :D de végeredményben ugyan oda jutsz.(képzeld el úgy hogy full ad = belédharap egy harcikutya, attack speed = belédharap 100 patány)

Attack speed általában azoknak éri meg akiknek stackelődik valami, pl vayne, bár ettől független is lehet.


Üdv, :D

2016. márc. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a támadási sebességgel nem nő a támadási pontod, viszont csökken a két támadás közti idő.


Pl nem mindegy, hogy sörétessel 1 lövésből lelősz egy vadállatot vadászatnál, vagy hozol egy uzi-t és 1 másodperc alatt kilősz belőle 30 golyót.


A támadási sebesség épp olyan fontos lehet, mint az ad, lásd Draven, Q-val alapjáraton nagyot csattan rajtad az alap ütése, hát még ha gyorsan csapkod, vagy ott van vayne minden 3. lövés 100% armor penes, twitch hamarabb felstackeli rajtad a mérget, amivel több sebzést szenvedsz el, meg a többi.

2016. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!