Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft: Skin külső és...

Minecraft: Skin külső és belső réteg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A következő történt: megrajzoltam a Minecraft skinemet. Beraktam, de nem látszik semmi. Vaéamit állítgattam, és akkor tudtam a semmin is "rajzolni", és az látszódott. De hogy lehetne ezt a "külső" réteget a semmi helyére betenni?

Skin:

(most egy fekete pont látszik ha berakom a játékba)ddl3.data (pont) hu/get/0/9614785/download.png



2016. márc. 30. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol csináltad? Mert minden skin szerkesztő oldalon lehet állítani, hogy a külső rétegre rajzolsz vagy a belsőre.
2016. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld online csinálni, vagy skin editorral. (Utóbbinál instant látszik, hogy mit alkotsz. Úgy tudom, már 1.9-re is kiadták.)
2016. márc. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Online csináltam és sikerült az egészet a külsőre, pedig a belsőre akartam. Valahogy "át lehet alakítani"?
2016. márc. 31. 12:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Editor a needcoolshoes.com-é!
2016. márc. 31. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a Minecraft.net-en amikor feltöltötted a Steve helyett az Alex-et választottad vagy fordítva!
2016. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rosszul csináltad, ezen a skinen csak a külső layer van, a belsőnek pedig mindig kell valamit tartalmaznia!
2016. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. De lehet valahogy a külső helyére a belsőt betenni hogy ne kelljen módosítani?
2016. márc. 31. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!