Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mai állás szerint PSP vagy PS...

Mai állás szerint PSP vagy PS Vitát éri megvenni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 30. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazából egyiket se, de nyilván a PS Vita a modernebb.
2016. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miután kiirtam,kicsit elgondolkodtam és én is arra jutottam,hogy már egyiket sem. Kicsit utánanéztem a vita árának és nagyon meglepodtem :D
2016. márc. 30. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kell valami kézi, akkor a PS VITA árán veszel egy tabletet, ami még is több funkcióval bír.
2016. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Őszintén mondva,egy 10 percre komolyan gondoltam,hogy azt vennék egy ps4 helyett. Aztán nevettem egy jót a vita árán és elfelejtettem.
2016. márc. 30. 22:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Psp-t megéri venni. Nagyon jó játékokat csinálltak rá.
2016. márc. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ps3, ps4, psp van... ps vitának nem látom semmi értelmét ezek mellett. A psp meg nem helyettesíti a ps3-4-et, azok sokkal jobbak. De nyilván úgy válaszd ki hogy mit vegyél, hogy mivel akarsz játszani. Nekem pl a kedvenc játékaim ps3-on vannak, rengeteg, minden nap megy. Ps4-et meg alig használom havonta egyszer. Psp-t meg nagyjából visual novelek miatt vettem csak.
2016. márc. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!:D
2016. márc. 31. 17:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én véleményem hogy egy psp-elfogadható áron van ahhoz képest hogy érték növekedő elektronika, egy vita konstrukciónál nem a konzol a drága hanem a játék

A baba játékok ott kezdődnek 15$-nál.

[link]


Ez egy átírt super contra akar lenni ami commodore alapú. Japánban az áltsulisok 4 óra alatt írnak meg egy ilyen játékot házi feladatnak. ~20$

2016. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!