Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a bmw megér ennyit? Tudom...

Ez a bmw megér ennyit? Tudom hogy egy kis munka van vele a rozsdásodás végett, de szerintetek érdemes lenne megvenni? Ti jobban értetek hozzá mégiscsak, igaz élőbe kell ezt megnézni, de jelen állás szerint megvennétek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 22:03
 1/8 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 19. 22:03
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

semmilyen szin alatt nem vennem meg. 2.4-es, 18 eves benzinmotor, tipikus 'telepi vagany-auto'. 270e kilometert be mer vallani, szerinted mennyi lehet benne? 'Egyes karosszéria elemek rozsdásak' ezek szerint lyukasra van rohadva, amivel meg a muszakin sem megy at (marpedig iden az is lejar rajta).


szetrohadt, szethajtott romhalmaz, egy even belul garantaltan rakoltesz 2x ennyit, hogy egyaltalan mozgasban tartsd. csak az eves teljesitmenyadoja 35000, ezen felul biztositas kb. dupla ennyi, es meg egy liter benzint nem vettel bele (pedig kelleni fog, nem is par literrel...).


szerinted miert aruljak felmillioert a valamikori 'premiumkategorias' verdat...?

2014. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hat azért kérdeztem mert nem tudom :) de mostmár okosabb lettem:) és a 320i-ről is ez a véleményed? 2000-res 6 hengeres motorral is hasonlóak a dolgok?
2014. ápr. 19. 22:40
 4/8 anonim ***** válasza:

ideznem neked a Totalcar 'becsuletesnepper' rovatat: nem evjaratot, szint, felszereltseget veszunk, hanem allapotot.


Tok mindegy h. 5 vagy 8 eves az auto, tele 'extrakkal', ha kozben szethajtottak, serultek a karosszeria-elemei, 4 masikbol raktak ossze egy totalkar utan.


Ami olcso, az okkal olcso. Ha uj koraban nagyon draga volt, es most olcso, annal inkabb sulyos oka van annak. Igy 'A' 320-asrol nincs velemenyem, a konkret darabrol, amit mutattal meg mar leirtam.

2014. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hat szeretnek egy jo autot venni , kedvencem a bmw , de annyi negatívum érkezik rá , hogy eszméletlen.. szoval nemtudom mit kéne tennem , mert olyan autot nem akarok venni ami egyáltalán nem tetszik..:-/
2014. ápr. 19. 22:47
 6/8 anonim ***** válasza:
na akkor meg egyszer: nem szint, extrakat, ilyesmit veszunk, hanem allapotot. a bmw-rol ugysem fog senki lebeszelni mert azt mar a fejedbe vetted hogy neked olyan kell (fel nem fogom miert amugy), ugyhogy gyujotgess meg egy kicsit, hogy ne egy roncsot vegyel meg elsore.
2014. ápr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jó tanács! :) amugy először honda civic 1.6 vti 'fan' voltam , azis tetszik , mert pörgös ,jó gyorsuló autó ,de hát azokkal is az a baj h szarrá vannak hajtva mert végülis azokat 'arra tervezték' ,hogy hajtsák őket , de igen , nem hiszem hogy lebeszelnek rola , mert imadom a markat.. valami megfogott benne :)
2014. ápr. 19. 22:58
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!