Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft, Tinkers construct,...

Minecraft, Tinkers construct, hol vannak az ércek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy bemodoltam a fent említett modot, de a különféle ötvözetekhez kellő érceket nem találom. pl: Copper, Aluminuim stb. Ezekhez külön mod kell, vagy csak az 1.8.9-es tinker nem tartalmazza őket? (Ha valaki ismeri azt a hexitben lévő modot, ami megnöveli az ércek spawnolási arányát, kérem írja le)

2016. ápr. 2. 08:15
 1/3 íazazazazaza ***** válasza:

A mapot amin játszol, a mod berakása előtt vagy után generálta ? Mert alapból nem kellene hogy ilyen probléme legyen a moddal, ha mondjuk Attack of The B Team-es modpackel tolod, abban is benne van, és az 1.6.4 alatt fut mivel van benne 114 mod :D

Az az utáni patchekben pedig kétlem hogy ilyen probléma lenne.


Tehát ha egy moddal olyan pályán akarsz játszani amit még régebben csináltál akkor #rekt.

Generálj újat és abban már lesznek, szerintem, de próbáld ki és írj, mert ha nem akkor is kiokoskodjuk :D


Üdv, :D

2016. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A mod berakása után generált pályán játszom. Próbáltam másikat is generálni, de ugyan ez a probléma. Nemrég újra beraktam a modot Skydaz-al, így sem mükszik. Lehet, hogy megpróbálom egy 1.7.10 verzióval, hátha valami feltöltési hiba van a moddal...
2016. ápr. 3. 14:00
 3/3 íazazazazaza ***** válasza:

Próbáld ki, vagy esetleg töltsd le máshonnan, mert megesik hogy nem mindegyik jó :)

Sok sikert :D

De amugy szerintem játsz modpack-el, abban általában bennevannak ilyenek is, és még rengeteg mod ami összekapcsolódik pl a Tinkers moddal :D


Üdv, :D

2016. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!