Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha megveszem valakitol a fifa...

Pixi22 kérdése:

Ha megveszem valakitol a fifa 14et eredeti cd-ben, akkor fogok tudni neten jatszani vele? Kerdeztem hogy van e hozza origin azt mondta igen persze, de mas meg azt mondja hogy ha az mar aktivalta magat akkor nem. Nem ertem az egeszet. Segitene vlki?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha aktiválta akkor csak abban az esetben tudsz vele játszani, ha odaadja a felhasználónevét és a jelszót is. Ezt csak akkor fogja ha az az egyetlen játék a fiókján. Viszont ilyenkor is simán visszaszerezheti, annyi a dolga, hogy jelzi, hogy ellopták a fiókot és az origin supportja vissza adja neki. Ergó a pénzt buktad és játékod se lett.
2016. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És gondolom latszanak az addigi meccsei stb. De amugy kinek kellene egy mar majdnem 3 evell ezelotti jatek fiokja ha minden evben ujabb jelenik meg? Vagy azt a tovabbi fifa sorozatban tudja hasznalni? Amugy meg szerzodesbe lehet foglalni hogy az originjat megvettem?
2016. ápr. 3. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Origin accountokkal való kereskedés tiltott a szabályzat szerint, úgyhogy akié volt az eredeti e-mail fiók, az mindig visszaszerezheti az Origin játékait.
2016. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt nem csak a fifáról van szó.Minden EA játék az originnen keresztül megy.Ha eladja neked a fiókot és a jelszavat nem tud pl: a Battlefield sem játszani meg bármilyen EA játékkal.Én bizti nem venném meg.Már azért sem mert 1 eredeti Fifa 15 vagy 14- 5900 ft. Egyszer kell rá kiadni pénzt és lesz saját origin acountod !!!!
2016. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!