Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok ilyen mmorpg-t?

Tudtok ilyen mmorpg-t?

Figyelt kérdés

Nincs sok kritérium, de 3-ból azért 2 meg lehetne. Lehet privát szerver is.

1. No target rendszer.

Szerintem így sokkal élvezgetőbb a játék,


2. Az összes skillt ki lehet maxolni.

Elég maximalista vagyok a skilleknél, de megelégszem, ha 4-5 skill amit gyakrabban használok lehessen.


3. Aukciós ház.

Szerintem egy nagyon jó redszer ami szinte elengedhetetlen.



#MMORPG #skill #no target
2016. ápr. 7. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
A Guild Wars 2-ben nincs "kimaxolás" (vagy megvan a skill, vagy nincs), a többi illik rá.
2016. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gépigényt nem irtam, mivel nem akartamvilyen határokat húzni. Sajnos ez a játék már sok a gépemnek.
2016. ápr. 7. 16:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Wildstar.
2016. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Black Desert Online. Lehet nem kimaxolható minden, de jó sokáig szerezhető újabb és újabb "combat" pont amiből vásárolgathatod a skilleket és a meglévőket upgradelheted. Nem tab targetes rendszer és névleg elég jól futtatható kevésbé csúcs gépen is. Mondjuk ezt nem tudom megerősíteni, mert nekem elég jó gép ketyeg alatta most. Viszont nekem szinte sose fagyott eddig ki, vagy nem igazán crashel. A régebbi Archeage-ban ez napi rutin volt (crash, restart, crash restart). A BDO elég jól fut hosszú idő után is.
2016. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még jöhetnek, mivel sajnos az előzők gépigényei meghaladják a gépem.
2016. ápr. 8. 15:47
 6/9 anonim ***** válasza:
BDO-ért nem tudom miért vagytok oda, grafikán kívül egy tucat koreai MMO...
2016. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előzönek: talán mert a "Tucat" koreai MMO-kalellentétben nálunk ez nem vagy csak nagyon minimális szinten tartalmaz p2w elemeket. Minden csalási tranzakciós útvonalat lezártak (Bár akardnak silver/gooldspammerek, így lehet van mégis még valami kiskapu). Mindent magadnak kell megcsinálnod. épp vásárolgathatsz is, de a jobb dolgok korlátosak. A rugalmatlan árkorlátozással nem éri meg eladni a fejlettebb itemeket. Magas adók, és alapanyagár körüli maximumárak...Sok lehetőség van benne, szép és nagy a világ, igéretes a PvP is benne. Nem nagyon borogatható a balansz, mert korlátos a guildek mérete és rengeteg játékos (és guild) van egy-egy szerveren. Ahol sok játékos van ott meg mindig van elég muri. :)
2016. ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs normális endgame akkor úgy is megbukik. Elárulom a TSW ugyan ezen rendszer alapján működött, megbukott. TESO még b2p-ként is pang. Egyszerűen erre már nincs kereslet. Kétlem hogy a BDO sokáig fog b2p lenni az Euban.


Bless-t meg a Lost Ark-ot is nagyon tolják, de egyikből sem lesz szerintem semmi komoly.

2016. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eddig szépen döcög a szekerük. Picit magukat is meglepte mi mindent összevásárolgattak ilyen áron az NA és EU régióban. Egyszerűen jó játszani. Még ha vissza is esik 1-2 év múlva a játékosszám akkor se "bukik" a játék. Ez már kiadás előtt behozta az árát és szép nagy hasznot is termelt. (preorder-ek)
2016. ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!