Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fallout 4 Season Pass ára...

A Fallout 4 Season Pass ára folyamatosan fog emelkedni, ahogy új DLC-k jönnek ki?

Figyelt kérdés

Most majdnem a duplája lett nemrég, meg akartam venni, de ha így drágul, akkor biztos, hogy nem fogom.


Tudom, hogy azért lett drágább, mert bejelentették a 3 első DLC-t, a kérdésem pedig az, hogy ha még újabb DLC-ket adnak ki, akkor még drágább lesz a Season Pass?



2016. ápr. 9. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván,hisz ha több a tartalom,az ár is nagyobb...
2016. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nos igen :/ ... hát, akkor ott a pirate bay :D

Most 1. A számítógépem, kell egy erősebb processzor, hogy legalább ne szaggasson a játék :)

2016. ápr. 9. 22:02
 3/4 HUN_Sector ***** válasza:
9999 ft volt először. Később bejelentették, hogy 15000ft-ra nő. Innen csak csökkenni fog az ára. Majd kb 2 év múlva valószínűleg 6000 ft-ért a dlc pakkot meg tudod majd venni, steamen még olcsóbban, aztán jön a GOTY verzió is. Szóval nyugodj meg, az ár nem fog tovább nőni, mert úgy nem tudnak több pénzt kivenni a termékből.
2016. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem :) akkor ráérek még. Megvan steamen a játék, még aznap megvettem, amikor kijött. Megveszem, ha a régiárán vagy az alatt lesz. De többet biztos nem adok az eredeti árnál.

Remélem, 1 év múlva már olcsóbb lesz.

2016. ápr. 14. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!