Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Feltettük a sims2-t, a 3 nem...

Feltettük a sims2-t, a 3 nem futott. De az építkezés meg minden megy, nem is mondható lassunak, viszont amikor vásárlás módba megyek át, mindig lefagy. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Először linuxra tettük, de ott eddig se bírta,csak kiváncsiságból,pedig ugye nem is futhatna:D.. Most windows alatt van, és ezt csinálja! Szerintetek? Előre is köszi!!
2010. ápr. 6. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A Sims 2 egy bonyolult játék,sosem lehet igazán tudni,hogy mi baja.Nekem amikor csak az alap volt fenn,szörnyen akadt,fagyott.Nincs véletlen sok letöltött dolog a Downloads mappádban?Mert attól is fagyhat.

Érdekes módon amikor feltettem az Éjszakák kiegészítőt akkor sokkal kevesebb gond volt,gyorsabb lett,nem fagyott.

2010. ápr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fent van az éjszakák nekem is, meg ez az ikeás vagy milyen kiegészítő, mert a bátyám azt mondta, hogy ha felteszünk valamit valószínűleg nem fog akadni. De nem nagyon segített rajta. A download mappát megnézem még, windows alatt nincs is sok helyem, mert mindkét op rendszer fentvan a gépen, és linuxnak maradt a több hely. Jó lenne ha menne már, mert ez így nagyon idegesítő!! Köszönöm a választ!
2010. ápr. 6. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg úgy olvastam valahol,hogy a rendes futáshoz az op rendszernek szükséges helyen kívül még 5 G üres hely kell ennek a fránya simsnek.Plusz még ugye sok helyet foglal feltelepítve,plusz még a mentés mappa is lehet 1-2 G .Nekem is gyakran kiírja amikor fut,,hogy a virtuális memória túl kicsi,vagy valami ilyesmit.Áttelepítettem a D-re,a mentés (2,85 G) a C-n van mégis.Nagy gépigényű,hát ez van.
2010. ápr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Van elég hely rajta, tulajdonképpen csak a sims miatt lett feltéve a windows pluszban, a bátyám elég nagy kocka az mindig kioktat. A hellyel nem hiszem hogy gond lenne.Tegnap letöröltem az egészet, feltettem csak az alapjátékot, most ahogy kipróbáltam nem fagyott le, majd lehet ha felpakolom kiegészítőkkel megint elkezdi...Mostmár jó lehetne mert elegem van:D

Köszi a választ....

2010. ápr. 7. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!