Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A skirym ben probalta mar...

A skirym ben probalta mar valaki a skyhawen templom kuldetesnel? Nem csinalod meg a kuldetest es felfedezheted veluk skirymet harman vagy negyen! A fejlodesed lassab lessz!

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanulj meg fogalmazni. Ennek semmi értelme.
2016. ápr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivel a skyhawen kuldetesnel csatlakoznak hozzad ketten!de a kocsmakban tudsz zsoldosokat szerezni!ez mar negy fo.kovetnek mindenhova ha vege a kudetesnek lelepnek.de nem csinalod meg es veled maradnak negyen minden kuld meg lehet csinalni!
2016. ápr. 11. 01:08
 3/5 A kérdező kommentje:
A fejlodesed rovasara megy mert helyetted nyirkaljak ki az ellensegeket!ez nem program hiba csak igy is lehet!de igy sokkal elvezetesebb a jatek mintha coperativ modban lennel.
2016. ápr. 11. 01:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy igazi Dovahkiinnak nincs szüksége ennyi követőre. Ügyes vagy hogy erre rájöttél de így igazából nem sok kihívást tartogat a játék és hamar elfogod unni magad. Ráadásul lopakodni sem fogsz tudni szóval az egész játékod, stílusod annyiból áll hogy lerohantok és lemészároltok mindenkit jobban mondva a társaid teszik ezt te csak hébe hóba ölsz. Ezzel nincs gond, nekem is van ilyen karakterem annyi különbséggel hogy egyedül is képes vagyok végezni az ellenfeleimmel, nem vagyok rászorulva holmi jött ment csicskásokra :D mellesleg ha jól tudom van a Skyrimhez valamiféle coop mod. Ha eredeti a játékod és szeretnéd kipróbálni velem akkor pénteken írj rám és valahogy megoldjuk :) addig is gyakorold az írást és a kaszabolást mert én nem szarral fogok gurigázni
2016. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eddig meg csa egy karakterel jatszottam!csak azert irtam ezt ki hogy mas is kiprobalja!penz es gyujtogeteshez es egy nehezebb kuldeteshez baromi jo!aztan megcsinalod a valodi kuldetest es onnan mehet az eredeti story tovabb!nincs sajnos most netem !azert kosz a valaszt!h.e.l.l.o.
2016. ápr. 15. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!