Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Monopoly szerencsekártya,...

Monopoly szerencsekártya, birtoklevelek, vettem egy használt Monopolyt, de nincs meg minden kártyám, valaki tud segíteni fényképekkel a kártyákról, vagy legalább le tudná írni a rajtuk szereplő szöveget?

Figyelt kérdés

Szerencsekártya 15 van, rövidítve írom, aki tudja melyik hiányzik, segítsen légyszi:gyorshajtás 1500 ft,lépj a startra,irány a dóm tér,sétálj az egyetem utcára,ittas vezetés 20 000,Építési kölcsön 15000,házjavítás házanként 2500, szállodánként 10 000,sétálj a dunakorzóra,renoválás házanként 4, szállodánként 11500,keresztrejtvény nyeremény 10 000,Banki osztalék 5000,ingyen szabadulás a börtönből,Irány a börtön,Utazz a keleti vasútvonalon,Lépj vissza 3 mezőt.

Birtoklevélből 5 hiányzik:Török udvar,Nagykőrösi út,Lestár tér,Kisfaludy út,Déli vasútvonal



#játék #ház #kép #szöveg #Monopoly #szerencsekártya #birtoklevél #tábla ingatlan szálloda
2016. ápr. 11. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne vedd zokon, de a Monopoly olyan élvezhetetlen és igazságtalan játék, hogy ha tíz forintért vetted, akkor is lehúztak.


Fogadd meg a javaslatomat, és egy percet ne pazarolj rá az életedből. Nyolcvan éve, amikor megcsinálták, biztos jónak számított, de ma már ennél százszor szórakoztatóbb, kiegyensúlyozottabb és értelmesebb táblajátékok közül lehet válogatni. Hihetetlen, hogy a marketingjének köszönhetően egy ilyen hulladék játék ilyen sokáig fenn tud maradni.


Mutasson nekem valaki egy darab nem szociopata, szadista vagy mazochista embert, aki szeret Monopolyzni.

2016. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!