Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Harcolós stratégia játék...

Harcolós stratégia játék (lehetőleg ingyen)?

Figyelt kérdés

Soha nem játszotam még olyat, és most ki szeretném próbálni. Sajnos nem nagyon ismerem hogy milyen jatékok vannak, ezert tõletek kérek tanácsot :)

Az is fontos lenne hogy lehessen benne haladni... Pl ne az legyen hogy csak ha fizetünk vagy ilyesmi.



2016. ápr. 13. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Stronghold Kingdoms.


De a legjobb megoldás az, ha veszel egy játékot, amelyik megtetszik, és amelyik fut agépeden. Az alábbi sorozatok közül biztos tetszeni fog egy-egy rész:


Total War sorozat, Age of Empires sorozat, Company of Heroes, Warcraft 3, Civilization - ez nem real time stratégia -, Strognhold 1 és Crusader - a későbbi részek borzalmasak, de ez a kettő klasszikus -, Starcraft 2...


Jó szórakozást

2016. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hova kell? Mobil, asztali gép/notebook, tablet stb?

windows, mac, android, ios, stb?


windows-ra amiket akár törtben is beszerezhetsz:

Starcraft 2 3 része (wings of liberty, hearth of the swarm, legacy of the void)

Stronghold 1-3, Stronghold crusader 1-2

Age of Empires 1-3

Age of mythology

Empire Earth 1-3

Total War 1-2, mindenféle verzióban (rome: total war, vagy shogun: total war stb)

Civilization 3-5

Command & Conquer: Generals

C&C: Tiberium Wars

Heroes: Might and Magic 3, 5, 6

Homeworld 2 remastered


Amúgy a műfaj neve RTS (real time strategy), így is rákereshetsz akár steamen, akár máshol. Fontos lenne tudni, hogy folyamatos játék érdekel (mint az age of empires), vagy körökre osztott (mint a heroes might nad magic, civilization stb. Ezen túl valós, fantázia, sci-fi, űrbéli, stb.

2016. ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 LaTueur ***** válasza:

Ha történelem hű játék érdekel én a Paradoxokat ajánlom. Ezek a játékok mondjuk nincsenek a harcra kihegyezve, de szerintem erre itt nincs is nagyon idő. Nekem a kedvencem a Crusader Kings 2, de jó még pl. a Victoria 2, Europa Universalis 4 is. A dlc-k közözül meg csak azt a 4-5 fontosabbat érdemes megvenni.

Ezen kívül még nekem nagyon bejött a NOBUNAGA'S AMBITION: Sphere of Influence. Ez igazából félig kör alapú, de ahogy megnyomod a következő kör gombot elkezdenek történni a dolgok, amiket beállítottál.

2016. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél meg egy Age of Empires 2-őt vagy 3-at (ha nem teheted nyugodtan szedd le a törtet, elvégre régi játékról van szó). Ezekben a játékokban, ha egyszer megveszed nem kell fizetni. Ha ingyeneset szeretnél akkor a Star Craft 2-t tudom ajánlani, az a legreálisabb.
2016. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
... azt még hozzátenném, hogy az Age of Empires sorozat nem egy mai darab (ettől függetlenül szerintem a legjobb), úgyhogy ne várj tőle grafikai csodát. Mondjuk jó lenne tudni a géped paramétereit, így nem tudhatjuk, hogy melyik futna el.
2016. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!