Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik résszel érdemes elkezde...

Melyik résszel érdemes elkezdeni a Dark Souls szériát? A Demon Souls a széria része?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta tervezem a sorozat elkezdését. Egy oldalon rá is kérdeztem, hogy hol tudok beszerezni egyet az 1. rész Prepare to Die Edition-ból

de azt tanácsolták, hogy mivel még kezdő vagyok a Demon Soulssal kéne kezdenem. A Demon Souls kapcsolódik a szériához? Mert nem tudom eldönteni, hogy tényleg azzal kezdjem vagy azért mégis csak jobb lenne a Dark Souls néven futó 1. rész. A válszokat előre is köszönöm



2016. ápr. 14. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi köze nincs egymáshoz a részeknek, másik világban, másik időben játszódnak, a történetük sem függ össze.

Logikailag a Demon's Souls-al kéne kezdeni, de én nem ajánlom, az a legnehezebb rész. Nem annyira az ellenfelek és csapdák miatt, hanem mert a DeS-ban nincsenek checkpointok, ha meghalsz, az adott pálya elejéről kell kezdened. Ezért rengeteg felesleges mászkálásra és újrakezdésre számíthatsz. Egy csomó ellenfél egy ütésből meg tud ölni csak azért, mert éppen rossz helyen álltál, vagy nem azt tetted, amit kellett volna (ezeket persze ki lehet tapasztalni, de sok időbe telik). A gyógyítás nagyon lassú, ritkán lehet használni harc közben. Ha meghalsz, a játék azzal bünteti, hogy MÉG NEHEZEBB LESZ, plusz a pályák is sötétebbek lesznek (amúgy is ez a legsötétebb Souls játék). Plusz jó eséllyel már elhasználtad a gyógyító cuccaid nagy részét, úgyhogy kezdheted újra a pályát, csak sokkal nehezebb módban és kevesebb gyógyítással.

Ha baromi türelmes vagy, és rengeteg időd van, kezdd a Demon's-al, aztán sorrendben a Dark sorozatot. Azok bár nem könnyebbek, de sokkal játszhatóbbak.

2016. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uhh... köszönöm ezt a részletes választ :D akkor azthiszem a DeS-t kihagyom, az nem vonzott annyira mint a Dark sorozat :)
2016. ápr. 14. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!