Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoftosok! Melyik márkát...

Airsoftosok! Melyik márkát érdemes messziről elkerülni?

Figyelt kérdés

Airsoft vásárlás előtt állok.

Ez lenne az első fegyverem,még kezdő vagyok.

M4 variánsokat néztem ki,hk416,sr25...hasonlók.

De nemtudom milyen márkákat kell kerülni.

Olyan 75k-t szánnék rá ami jó minőségű.

Hallottam hogy a jing gongot,dboysot,cymat meg a king armsot kerülni kell,nemtudom mennyire igaz ez.

Mik a jó márkák m4 variáns szériában?tapasztalatok,vélemények..



2016. jan. 9. 23:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja nem King arms hanem classic army.
2016. jan. 9. 23:58
 2/2 anonim ***** válasza:

"

JG (Jing-Gong): Az MP5-ösökkel és a G36-osukkal nem vagyok kibékülve. Abszolút kezdőfegyverek és nem kell velük hosszútávra tervezni. Nagyon gyenge minőségűek, ellenben az Aug szériája egész jó sikerült ahogy fentebb is írták.


Cyma: Az AK-k az M14-esek és az AEP-ek nagyon jó minőségűek, helyenként elérik a felsőbb árkategóriában lévő társukat is. Régebben elég trágya cuccokat gyártottak de az utóbbi 1-2 évben nagyon összeszedték magukat.


D-Boys/Boyi: M4/M16-osokat és ezeknek a módosításait érdemes tőlük venni. Nem kell csodát várni de a pénzedért egy elég korrekt minőséget kapsz, általában fém replikákat csinálnak.


SRC: Szintén M4/M16 és módosításait érdemes tőlük venni. Sajnos kicsit ritkák, de jobbak mint a D-Boy/Boyi-k, árban pedig kb. egy szintben vannak.


King Arms: Ez már egy átmenet az olcsó és közepes replikák között. Egyszer volt alkalmam szerelni tőlük egy M4-est, és azon csodálkoztam hogy nem volt glória fölötte olyan tökéletes volt.


G&G: Szintén a középkategóriában képviselteti magát. Egy picit túlárazottnak tartom őket de alapjába véve ezekkel sincs probléma.


VFC: Nagyjából a G&G-vel megegyező.


Classic Army: Nagyon jó replikákat gyárt, mindegyik nagyon jó. Csak az a probléma hogy saját szabványt használ így 1-1 "különlegesebb" replikákat (pl. M14) dugig rak egyedi alkatrészekkel hogy még véletlenül se legyenek kompatibilisek. Elég nehézkes az alkatrészbeszerzés.


Ares: Inkább az ilyen "különleges" replikákat érdemes tőlük venni. Walther 2000-es, különböző bullbup-os replikák az igazi szakterületük. De idehaza el lehet felejteni az alkatrészellátást. :D


Tokyo Marui: Az igazi király az airsoftban. Egyébként ők csináltak a világon elsőnek airsoft replikákat, mivel a japán törvények csak alacsony torkolati energiájú fegyvereket engedélyeznek. Ezek törvények hatására alkották meg. Ezekben a replikákban az a pláne hogy ezek 300fps-ből oldják meg azt amit más országokban 400-450 ből. Mondanom sem kell hogy akármelyik replikát választod a palettájukból, egyikben sem fogsz csalódni. "

2016. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!