Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha orosz a Steamem fogok...

Ha orosz a Steamem fogok tudni európai szervereken játszani?

Figyelt kérdés
A Rainbow Six Siege miatt lenne fontos.

2016. ápr. 17. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Orosz a steamed? Attól,hogy átállítod a nyelvet oroszra még nem tudod aktiválni az orosz kulcsokat.
2016. ápr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a nyelvet állítottam át csak, hanem az egészet, szóval olyan mintha Oroszországban élnék.(Olcsóbbak az oroszoknál a játékok ugye) És volt valami megjegyzés a játéknál, hogy "Purchases made in this region will only receive the Russian language". Amikor elindítottam, mert free weekend volt, akkor tudtam játszani a haverommal akinek magyar a steamje, de a megjegyzés azt mondta, hogy a játék orosz lesz. És nagyon nem volt orosz, szóval nagyon nem értem xD Nem merem megvenni, félek, hogy akkor fog átváltani oroszra és semmit nem fogok érteni.
2016. ápr. 17. 09:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Oroszországban is Steam a Steam, annyi különbséggel, hogy többnyire orosz nyelven használják.
2016. ápr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Régió kódos, te avval nem fogsz játszani. Ha ilyen egyszerű lenne mindenki így venné a játékokat.
2016. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jesszusom, de ostoba vagy.
2016. ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már rég oroszra van állítva, és orosz áron veszem a játékokat, gondoltam leírom még egyszer, akinek nem világos. Azonban a kérdésem nem erre vonatkozott, lehetne, hogy normálisan válaszoljon valaki? :) Megköszönném.
2016. ápr. 17. 18:27
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként könnyen meg lehet oldani, nem tudom miért viselkedsz úgy #4-es, mintha lehetetlen lenne :D
2016. ápr. 17. 18:27
 8/8 anonim ***** válasza:
És aztán lassan jön a kérdés, hogy miért bannolták az accountomat, semmi rosszat sem csináltam... igen, ismerjük ezt...
2016. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!