Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Wars the Force Unleashed,...

Star Wars the Force Unleashed, nem tudom "zúzni" a csillagrombolót, mi lehet a baj? (Már eléggé lenn van, az utolsó vagy az utolsó előtti lenne az intro előtt.

Figyelt kérdés
Megragadom, pozícióba helyezem, (majdnem szemben van velem), és nem "adja ki" a zúzás lehetőségét. (Az A és D körül néha megjelenik egy zöld illetve piros "aura" az sem tudom, hogy mi lehet

2016. ápr. 18. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel a dologgal 2 napig szenvedtem.

Nem sikerül odahúznod időben a gépet valószínűleg. A probléma ha jól emlékszem az, hogy úgy mutatja az analógot hogy "jobbra balra" mozgassam nonstop. Holott precízen kell lassan jobbraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa és balraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa húzni, úgy, ahogy látod hogy esik.

2016. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaj ne is mondd Sith Master fokozaton ráadásul szinte lehetetlen mert mindig hamar szétlőnek a Tie fighterek. De szerintem amikor irányba van és zöld akkor még egy kicsit próbáld lefele húzni és akkor beadja és General Kota mondja hogy: "Rip down that destroyer" meg "Pull out of sky" vagy ilyesmi. De ez is olyan van amikor nem akarja beadni, eléggé necces, egyszerkétszer már majdnem feladtam a játékot miatta xD
2016. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!