Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » StarWars:KotOR2 intro után...

StarWars:KotOR2 intro után összeomlik, hogyan lehet megcsinálni?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a StarWars:Kings of the Old Republic 2 játékot mindent úgy csináltam ahogy kell de miután elkészítem a karaktert jön 1 intro és utánna összeomlik a játék.

Körülnéztem neten több megoldást is kipróbáltam de egyikkel sem működött.több kérdésem is lenne

1. 3D beállításoknál a Flipping policy-t át kellene állítani BLIT-re nekem ez nem sikerült IntelGMA Driver-el mások Open GL-el csinálták de olyat nem találtam

2.a játékhoz tartozó 1.0a és 1.0b update is azt irja ki h "Old file not found." erre sem találtam megoldást.

és igen utánnanéztem neten,youtubeon,fórumokon de sehol sem találtam...

a gépem:

Win7 Home Premium 32bit

Intel Dualcore T6570 2.10GhZ

3Gb RAM

Intel GMA4500M

HP620

ha valaki lenne olyan rendes írja le nekem a telepítés menetét mindenestül ha tudsz linket is adj köszi!:)



#Star Wars #hiba #telepítés #Intel #Kings of the Old Republic 2
2013. aug. 8. 08:38
 1/1 McAdam1022 válasza:
Valszeg windows 7 lesz a baj! Próbálj felrakni másodlagos wondows XP-t vagy szedd le a windows xp módot :)
2016. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!