Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szavazzatok! MElyik a jobb pc...

Szavazzatok! MElyik a jobb pc játék?

Figyelt kérdés
Akérdés Melyik jobb e! World of Warcraft (Wow) vagy Call of Duty (a legujabb) ? Indokokat is szivesen várok ;)
2010. ápr. 6. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyik MMORPG másik meg FPS... nem lehet összehasonlítani :D

Játssz mind2 vel 2 hétig amelyik jobban bejön azzal told :)

CoD-nál vigyázz mert multinál előszört a sárga földig döngölnek majd a többiek :D

2010. ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért jobba wow, de eredetire nincs pénzem, Taurin játszok, és sikeres vagyok :P
2010. ápr. 6. 21:49
 3/5 anonim válasza:

A WOW-ért havonta kell fizetni, a COD:MW2-ért csak egyszer...

A WOW-ban, 10 millió szörnyet kell leölni ahhoz, hogy dobjanak valami használhatót, ez számomra marha unalmas, amíg a COD:MW2-vel a multiban marha jókat lehet kergetőzni. Az persze idegesítő, ha túl sokszor lelőnek, vagy ha csalókkal találkozik az ember, csalókból pedig van szép számmal a COD:MW2-ben...

Én megvettem a COD-ot, novembertől márciusig lényegében minden nap azzal nyomattam, engem nagyon jól szórakoztat.

Persze van egy csomó hibája, a P2P multiplayer játék, amit az IWNET szolgáltat elég sok kívánnivalót hagy maga után, pl nincsenek dedikált szerverek, az egyik játékos lesz a host a többi meg hozzá csatlakozik, ami egy gagyi host kiválasztása esetén baromi laggos és ócska játékmenetet eredményez...

Ezért én márciusban átnyergeltem a Battlefield Bad Company 2-re, ahol ezek a nyomi hibák nincsenek, vannak járművek is, szóval egy fokkal élvezetesebb, mint a többi FPS.


Ja és egy ingyenes FPS is van a végére: www.battlefieldheroes.com

2010. ápr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szeretem az MMORPGket, de a WoW nekem marha unalmas, és ronda grafikája van. Akkor már inkább Aion vagy Perfect World.

Az FPS játékokat meg alapból nem szeretem mert állandóan csak lőni kell semmi mást.

2010. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik se. Mind a kettő gagyi.
2010. ápr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!