Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a Dark Souls 3 története?...

Mi a Dark Souls 3 története? Kik a Lord of Cynders? És ki a főszereplő? Névtelen senki, aki random feltámadt?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos ez egyszerű

Én NG+-ban is végigvittem a játékot.

Elsőre megértettem a tőrténetet.

A játék története dióhéjban annyi hogy lordok elhagyták a trónjukat és egy unkindled feladata hogy megtalálja őket és likeljék a tüzet.

Öt lords of cinder van:

Alrich, Abyss watchers, Yhorm the giant, Ludleth, Lothric és Lorian herceg.

A Dark soulsban te magad (mivel ez egy szerepjáték) vagy a főszereplő.

2016. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez így egy kicsit érdekes kérdés, elvégre a Darks Soulsnak egy rendkívül érdekes, és nyakatekert története van, amiről órákat lehetne zengeni, de ha csak a harmadik részre vagy kíváncsi, (márpedig úgy tűnik) akkor csak azt magyarázom.


Jól írta az előttem író; A Lord of Cinder-ek azok, akik "linkelték" (magyarosabban összekötötték) a tüzet (és ha nem vagy jártas a DS-ben akkor elmondom, hogy a tűz egy eszméletlen fontos dolog ebben a világban). Azonban most ez nem nagyon jött most össze, és ahogy a prológusban is van;

"A tűz kialszik, a Lordok pedig trón nélkül maradnak

Amikor a tűz összeköttetése veszélyben van, megszólal a harang

Feltámasztva az öreg Lord of Cindereket a sírjaikból (...)

De a valóságban a Lordok elhagyták a trónjaikat

És az Unkindled felemelkedik (...)"


Tehát az öt Lord of Cinder közül négyen elhagyták a trónjaikat, és nem akarják újra összeköttetni a tüzet. Így ezt bizony nekünk, az "Unkindled one"oknak kell megtennünk úgy, hogy legyőzzük őket, és a fejeiket visszahelyezzük a trónjaikra.

2016. aug. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És igen, a főszereplő egy névtelen senki, aki hát nem teljesen random, hanem a Lord of Cinderekkel együtt támadt fel.
2016. aug. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!