Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends kérdések?

League of Legends kérdések?

Figyelt kérdés

Topra: Gangplank vagy Darius? (Vagy akik még szóba jöhetnek: Sion, Rammus Malphite, Poppy, Tahm Kench)

Midre: Ekko, Yasuo vagy Zed?

Jungelbe: Elise vagy Kindred?

Egyelőre ennyi.

Leginkább a véleményetekre vagyok kíváncsi.


(És tudom, hogy nincs legjobb champ.)



2016. ápr. 24. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Feltéve, hogy nincs minden esetben legoptimálisabb champion, milyen szempont alapján vársz véleményt?
2016. ápr. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
#2: Azt is tőlünk kérdezik, hogy ők milyen skint vegyenek maguknak...
2016. ápr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Nincs legjobb champ, sem optimális basic champ. Játékstílustól, ellenségtől, metától, patchtől függ.


Ha rankedozol és nem vagy challanger akkor azt vidd TOP-ra amivel játszani szeretnél, normal gameknél szintúgy, de még az alsóbb 5v5 ligáknál sem számít semmit mert elég ha skilles vagy. A játék taktikai oldala csak felsőbb szinteken jön ki, de mondtam elég sok minden befolyásoló tényező van. Egy szó mint száz ... válaszd azt amelyik jobban tetszik, vagy a spelljei vagy a kinézete alapján :D

2016. ápr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha engem kérdezel:

Mid:Yashou egyértelműen a legerősebb mindenkit ver, utána zed jön (De vele kell tudni játszani)

Top:Ha csak ezek közül lehet választani akkor Darius

Tham Kenchet inkább supportra (botra vinném).De én Renektont vagy Wukongot vinném topra.

Jungler:Elise nehezebb Kindred könnyebb és erősebb is szerintem.

2016. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Yasuo mindenkit ver pff... :)
2016. ápr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Zedhez kell skill? Ugye ez csak valami rossz vicc akart lenni...
2016. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezek közül nekem leginkább Ekko mid, Sion top, Elise jungle.
2016. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Yasuo, zed midre ha csak nem vagy velük született tehetség hanyagold..... bár ha az lennél nem lenne ez a kérdés.. Ekko,Annie,Lux amivel laza carry... tökéletes yasuot meg zedet dia 1-2 alatt nem látsz
2016. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8

Tökéletes Luxot, vagy Ekko-t sem, de még Annie-t sem szóval erről ennyit.

2016. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Annievel laza Carryzni? Ezt te honnan vetted? Annie pont, hogy nehéz, hisz vele nem lehet agyba-főbe használni a skilljeidet, ha normálisan akarsz vele játszani.
2016. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!