Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League Of Legends! Yasuo vagy...

TDavid0824 kérdése:

League Of Legends! Yasuo vagy Zed szerintetek?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb karakter szerintetek yasuo vagy zed szerintem yasuo mivel eddig csak vele játszottam.(Légyszi adjatok indokot)

2016. ápr. 26. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
mind a kettővel könnyű játszani de nehéz elsajátítani. Én személy szerint Zed-et jobban kedvelem az árnyékai miatt jobban lehet menekülni, rajtaütni az ellenfeleken.
2016. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyiket se kedvelem, minkettő az a típusú karakter, akiket minden második bronze-os gyerek "mainol". Már kicsit kezd sok lenni belőlük :D
2016. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát mert a noskill hősökkel tudnak csak nyerni :)
2016. ápr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kérdezem másképp melyik szerintetek a legjobb(unskilebb) 6300 champ a lolba?
2016. ápr. 28. 21:48
 5/5 anonim válasza:
Zed nagyon jó champ de ha a Q-val nem találsz be nem és semmit, ezért ebből a szempontból yasuo jobb. Ha lanen(ösvény) ki vagy szorítva Zeddel könnyebb farmolni. Zed is jó, Yasuo is jó ez csak rajtad múlik melyik a szimpatikusabb.
2016. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!