Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A BioShock 1-ről van szó, de...

A BioShock 1-ről van szó, de ez már nekem sok?

Figyelt kérdés
Az hogy 1.0- a gémem,és az Arcadia mapnál vagyok,már a nő lonegolf vagy ki felírta hogy 9457-es kódót ha jól emlékszem,de hiába nyomom beirtam minden csak egy egéségcsomag van nála,és ezt már egy csomoszor ismételtem,de semi,ugyan az csak 1 cucc van ott,és mást nem lehet mert a széf is villog meg minden,csak oda kéne menni,de ez valami glich lehet vagy nemtom,az 1.1 pachel is csináltam csak ugy meg kilépet a gémből má be se tőlti a cucost azt kiadja a hibajelentést..valami őtlet..
2010. ápr. 7. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Leirnad rendesen, hogy pontosan mi a problema?

Ha jol ertem, nem tudod, hogy a sefnel kell a kodot beutni. Utana pedig a kulonbozo hozzatartozokat osszegyujteni majd visszahozni es aktivizalni. Ha valami mas a problema akkor ird meg nyugodtan, csak legyen ertheto!

2010. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na az a baj,hogy előszőr is vistam van,és 1.1-es pachot feltetem tőbbszőr is,de mindig hibajelentésel kidob,most ezt már lezártam.hát kb 3-4szer letőrőltem és felttem a bioshockot,de 2szer is felttetem utána a pachot de hát semi,jácotam a simával tod a 1.0-ásal,simán vittem,(az nem tom hogy baj hogy tranierel is jácotam vele,őszegyüjtőtem a cucost a nőnek bimbot be is enged megőlik gázzal felirja a kodot,beutom a széfbe 9457-azt kinyilik e kutatás,vagy keresés(e gomb)azt volt má olyan hogy semit se talált,de legtőbőszr csak egy egéség csomagot talál,(de én leszedtem ezt régebben,azt arcadiás után a piacon vagy hol voltam csak akkor régebben lekellet tőrőlnőm(az skullrip fajta volt).most a vitalyitis van meg,de most má letőrőltem az iso fálj meg van,..fel tom tenni,,de a pachal nálad ilyen gond nem volt??
2010. ápr. 11. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi gondom... Bar nekem az xbox os verzio van meg...
2010. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

---OFF---


kősz a válaszokat!

2010. jún. 17. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!