Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit szóltak ehhez?

Mit szóltak ehhez?

Figyelt kérdés
Egy új FNAF játék készül Sister Location alcímmel. Szerintetek is csak a pénz miatt csinálja Scott?

#FNAF.Five Nights at Freddy's #Scott Cawhton
2016. ápr. 30. 13:05
 1/7 A kérdező kommentje:
*szóltok, a kérdésben ( telefonról vagyok)
2016. ápr. 30. 13:09
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, teljesen leszarom azt az egész játéksorozatot. Nem játszottam, nem is akarom, nem is fogom. Még videót is talán csak egyet láttam róla, azt sem végig. Nokom olyan mindegy, hogy még egy folytatás jön belőle vagy ötvenegy.
2016. ápr. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert az eddigieket nem a pénz miatt csinálta?
2016. ápr. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pewdiepie biztos elélvezett, mikor megtudta a hírt
2016. ápr. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet h pénz miatt csinálja de én LESZAROM !!!! az összeset kivittem és imádtam ! Kedvenc horror játék sorozatom ! Biztos jó lesz ! (a baby ről készűltek rajzok amik bevallom nagyon tetszettek ) NAGYON !!!
2016. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, nekem is a FNaF a kedvencem, ha tudsz angolul,itt egy reddit oldal ahol összesen 71 000 FNaF an van.


[link]

2016. aug. 15. 08:57
 7/7 Fnaf-Fan-Viki válasza:
Nem a pénz miatt csinálja mert azt se engedte hogy felvásárolják a játékot.
2017. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!