Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Don't Starve játékkal...

A Don't Starve játékkal kapcsolatban lenne néhány kérdésem? A többi lent.

Figyelt kérdés

-Kalitkába madarakat csinálni miért éri meg?

-A nyúlaknak a szőréből mit lehet csinálni ami hasznos?

-A Heat stone nevű cuccnak milyen haszna van?

-Azok a mocsárban lévő halszörnyek támadnak ha nem ütöm meg őket?

-Azok a malacok akiket én telepítek le azok is átváltoznak teliholdkor és agresszívvá válnak?

-Ha a malac házát széütöm a malac is eltűnik egy idő után?

-A beefalo kicsik milyen időközönként jönnek?

-A sátort elhasználható?

-Mit lehet csinálni az agresszívvá vált ("vér")malacokkal?

-A szalmakalap mire jó?

-A cilinder mire jó?

-Ezek a csapdák amik ilyen fogakból elkészíthetők azok egy idő után elhasználódnak vagy hogy is működnek pontosan?

-A béka tavakat ki lehet valahogy szedni a helyükről?

-Azokat a barlangban lévő növényeket amikről le lehet szedni ilyen bogyót amivel meg lehet javítani a lámpást azok a növények áttelepíthetők a felszínre vagy a barlangban egy másik helyre?

-A telepített méhkaptárt mikor érdemes learatni?Úgy hallottam hogy van olyan napszak amikor nem támadnak rád mikor kiveszed a mézet.


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!:)



2016. máj. 2. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Ajánlom figyelmedben: [link]
2016. máj. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

-a madarat etetheted növénnyel, ami magot ad. Pl ha sikerül egy dragon fruit-ot növesztened (legjobb növény), megeteted a madárral vagy 1 vagy 2 magot ad. De az a mag már fixen dragon fruit mag lesz, tehát nem görögdinnye, vagy répa fog kinőni belőle, hanem az.

- melyik nyúlszőr? amikor megőrülsz és megnyúzod, vagy simán elfogod az állatot?

- heat stone felmelegszik és melegen tart télen, tovább lehet szaladgálni mielőtt hlaálra fagysz

-igen, támadnak

- nem minden esetben változnak át, csak ha valami miatt nem tudnak bemenni a házukba és odakint alszanak

-a malac megmarad, hacsak meg nem hal.

-ősszel szokott lenni a párzás, ilyenkor piros a nagy beefalok feneke, majd megjelennek a kicsik.

-igen, fix használata van, multiban 10, singleben nem tudom

-megvárod a reggelt amíg visszaváltoznak

-nem fő meg az agyad nyáron, hidegen tart

-nagymértékben növeli a józan észt, nem őrülsz meg

-csak aktiválás esetén (tehát mikor beleszaladnak) kopik, úgy mint a sima csapda, 12%ot

-nem lehet

-igen, a nyúllyukból szedett bogyók felvihetők és örökké világítanak

-mindig támadnak, napszaktól függetlenül, akkor kell kiszedni mikor már szét akar esni (3. fázisban van)

2016. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 válaszolónak:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:*

A nyulas kérdésnél arra értettem hogy amikor megőrülök és megnyúzom a nagy fehér nyulakat.Amúgy mennyire kell megőrülni ehez a dologhoz?Ha nem vagyok megőrülve meg se tudom ölni?

2016. máj. 3. 15:55
 4/5 A kérdező kommentje:
Amit Wilson leborotvál magáról azzal mit lehet kezdeni?
2016. máj. 3. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:

lehet meat effigy-t csinálni a szakállából, olyan mint a touch stone, ha meghalsz ott éledsz, viszont amíg megvan a meat effigy fixen 20 hp-val lejjebb megy a max hp-d.

Egyébként meg ott van egy wikia link, ajánlom használd.

2016. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!