Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik hitman játék a legjobb?

Melyik hitman játék a legjobb?

Figyelt kérdés
Nem játszottam egyikkel sem, nem nosztalgiázni szeretnék:)

2016. máj. 4. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes az elejétől kezdeni, mert tapasztalhatod a játék fejlődését, de amúgy a második részt tartják a legjobbnak.
2016. máj. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én azért az első részt kihagynám. Nem azért mert öreg, vagy mert elmúlt felette az idő, hanem azért mert egy bugos vacak.

Az első hosszú pályán másfél órát vergődtem hogy mit kell csinálni (mentés nélkül), és egyszerűen nem találtam a megoldást, belefáradtam. Belenéztem youtubera: BUGOS A JÁTÉK, MINDENT TÖKÉLETESEN CSINÁLTAM. Kapja be az első rész.

2016. máj. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj az 1. résszel. Pár évente előveszem nosztalgiából, és probléma nélkül végig tudom vinni. Érdemes ezt is megpróbálni (már csak a budapesti pálya miatt is), bár én elsőre a 2. részt javaslom inkább, mert sokkal "Hitman-esebb", és talán a sorozat legjobb része. Utána jöhet 3. rész, és a többi is. :)
2016. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Blood Money lett a legjobb(4.), minden szempontból fejlődött az előző részekhez képest, csak utána a második, aztán 1-3-absolution(az újat még nem próbáltam, de sokan mondják, hogy az is hozza a BM szintjét).
2016. máj. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem most az Absolution van fenn (a nemrég megjelent honosítás miatt újra elővettem) és az új rész. Eddig a Blood Money tetszett a legjobban, második helyen a Silent Assassin, harmadik az Absolution, negyedik a Contracts. Az első résszel nem játszottam, a legújabbat még nem tenném be a sorba mivel nem teljes de eddig nagyon bejön. Már órákat bolyongtam mindhárom pályán és még mindíg eltévedek néha. Rendesen kitettek magukért a programozók.

Amúgy az Absolution kicsit elüt a többitől: pl. checkpoint rendszer, és a sztori úgy általában. De ettől függetlenül tetszett.

2016. júl. 11. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mancs123 válasza:
Hitman Absolution
2016. júl. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hitman absolution
2018. nov. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!