Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb Assasins Creed játék? Baj, ha az elsővel nem játszok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem kipörgetni az Assasins Creed szériát.

Az első részének a sztori összefoglalóját elolvastam a neten, mivel 2 óra játék után nekem nagy unalmassá vált.

Most a kettőt játszottam végig, de vannak benne homályos foltok a sztorit illetően.


Szerintetek melyik a legjobb AC?


2016. ápr. 2. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Számomra a 4.
2016. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első rész borzalmasan unalmas, majdnem egy évig tartott, mire átvergődtem rajta. A jövőbeli szálat sosem szerettem (mindig a legélvezetesebb részeknél szakított ki a valódi játékból), de a 3. részre már annyira idegesített, hogy inkább odaadtam a feleségemnek, játsszon vele ő, amíg megint a múlthoz nem érünk.

Általában mindenkinek a 2. rész, a Brotherhood, a Revelations, és a IV. rész a kedvence, de most játszom a Rogue-al, és az is baromira tetszik- főleg, mert végre a templomosokkal is lehetünk.

2016. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első rész a kedvencem, a sztori és a jelenszál miatt. Játékmenetileg nagyon egyszerű és csak kis dózisokban ajánlott, de a hangulat és a körítés nálam mindent vitt. Ezután a Revelations, és a III. a favorit.

A Black Flaget tartom talán a leggyengébbnek, de ez az epizód sem volt rossz, de a hajózáson kívül semmi értékelhetőt nem találni, rohadt unalmas volt a sztori és azok missziói, tele volt követős tail missionnal, teljesen fantáziátlan és unalmas volt az egész. Utólag sokan belátták már hogy túlértékelték anno, de amúgy ne hagyd ki, vidd őket szépen sorban. Ha elolvastad az első rész sztoriját, akkor már felesleges végigvinni azt, mivel az vitte előre az egészet.


Assassins Creed

Assassins Creed 2

Assassins Creed Brotherhood

Assassins Creed Revelations

Assassins Creed III

Assassins Creed Liberation (kihagyható, csak ha megrögzött fan lettél)

Assassins Creed Black Flag

Assassins Creed Freedom Cry

Assassins Creed Rogue

Assassins Creed Unity

Assassins Creed Syndicate



Rohadt sok AC játék van. :D

2016. ápr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Rogue sikerült a legjobban! Viszont az AC-k abba a hibába estek,hogy évente adnak ki újat.Kiadják félkészen a játékot,optimalizálatlan,közel se jó a történet,és patch-ek formájában akarják javítani az optimalizálatlanságot...A "régi" AC-k voltak a legjobbak. Az a baj,hogy már nem a múltban" játszódik,hanem a jelenben lassan. A Syndicate az 1860-as években játszódik,de a következő a 2.világháborúban,ahol a bérgyilkosok már nem érnek semmit,mert lelövik.
2016. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!