Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Én a LoL nevű játékkal játszom...

Hrubecs Sándor kérdése:

Én a LoL nevű játékkal játszom de mindig olyan rossz csapatot kapok hogy állandóan veszitek. Tudnátok segíteni nekem, tanácsokat adni mit tegyek, mivel segíthetem fel a csapattarsaimat hogy nyerjünk?

Figyelt kérdés
2016. máj. 8. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez minden csapatjátékban előfordul. Mindig a csapat a hibás, te sohasem. Légy erős, a csapattársaid szerint te vagy a hibás.
2016. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan pozícióban menj, ahol jó vagy. Például én supportként voltam nagyon jó./vagyok nagyon jó. Egy jó support is segíthet megnyerni a csatát. Ergó az a lényeg, hogy olyan helyre menj, ahol tudsz játszani. Én pl miden nem tudom menni, max jungle és bot mint adc a supporton kívül.
2016. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kell 1 fő lane, amin kifejezetten jó vagy. Én pl support/jungle/top mentem mindig, mid-en vagy adc-ként hamar elvéreztem, mert nem érzem a játékot, nincs rá affinitásom.


Utána jönnek az apróságok, pl mindent jelezni, eltűnt az ellenfél, segíteni mész, stb. Kommunikáció, a legtöbb játék itt vérzik el. Mindenki kussol meg besértődik és lemute-olja a másikat. Senki sem gondolat olvasó, ha te sz*rsz bele, akkor ne várj előrelépést, hogy ők majd segíteni fognak.


A másik: először mindig magadat nézd meg ,mielőtt másokat fikáznál. Gyakori példa, jó parasztja berohan 1v3-ba, meghal, jön egyből a noob team, report, stb. Vagy a másik a jungler. Látja, hogy gyenge valaki az egyik lane-n, de nem gankel, nem segít, ba**ik rá magasról és utána sír, hogy feedel az adott lane. Junglerként húzza oda a belét ha látja nem megy valakinek, mert egy bukott lane az ő vereségét is okozza, nem csak az adott lane-t, hisz együtt nyertek vagy veszítetek.


Wardok - rengeteg ember még mindig nem tudja használni a wardokat. Simán be lehet rakni 1-1 bokorba, mégis alig látni főleg kisebb szinten. Ha supportolsz, akkor a wardos trinketet cseréld le pirosra, wardos itemnek megy vegyél ruby sightstone-t.


roaming - ha látod, hogy a melletted lévő lane gyenge, segíts neki, nem csak a junglernek kell eljárkálnia, pl midről simán le lehet menni botra, vagy topról midre, stb. Csak csapatként lehet nyerni, olyan nincs, hogy 4-en vesztenek te meg nyersz.


Ha hibázol, ismerd el, nem leszel tőle kisebb ember. my bad vagy valami. pl berohansz x vs 1-be, kitámadsz és szétkapnak mert a másik csapat gankel stb .


A rage csökkentése. Ahelyett, hogy le noob-ozod a csapattársakat, meg idiot, report stb, segíts nekik akár írásban, akár roaminggal, gankekkel. Ha bunkó paraszt módjára viselkedsz valakivel, attól nem lesz jobb játékos, csak felhúzza magát és még több hibát vét, vagy belesz*rik és kilép a játékból, utána meg nyerd meg 4v 5ben, sok sikert.


Egyet ne feledj, a rossz csapatnak te is a tagja vagy, szóval ha a csapatod rossz, akkor abban a te kezed is benne van, mert nem segítettél, folyton csak sírtál, nem kértél segítséget, nem tudsz csapatban játszani másokkal stb. Tipikus példa erre a report my team, aztán meglepődnek ha kapják válaszba, hogy akkor ő is kapja a reportot, mintha ő nem lenne része a csapatnak.

2016. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat sokat segítettek!

Nagyjából mindent úgy csinálok amit a harmadik kommentelő írt. Általában Darius topot megyek mert azzal vagyok jó teleportot hozok hogy tudjak segíteni botnak ha kell.Én majdnem mindig nyerem a lanem ha nem akkor pingelek a segítségért és jó eseteben kapok egy ganket utána már nyert ügyem van topon ha nem akkor ki kell taktikázni a másikat nem neki rohanni ert abból csaj baj lehet. Én dariust tanknak építem szóval lategameban nem nekem kéne a carrynek lenni hanem adc-nek de ha csinálok egy jó grabot vagy valamit ők nem jönnek utánam pedig közel vannak és ott hagynak meghalni. Mindig félnek az enemytől és így nyer az enemy jó harcokat.Más esetben muszáj vennem valami ad itemet mert az adc-ém az nem játszik jól lehet hagy csak rossz napja van vagy mindig ilyen nemtudom de ap Jhint hozni rankedre meg black cleavert venni vaynenak azt inkább ne. Én a legtöbb esetben pingelek de én viszont nem kapok. Ők szeretnek hősködni bemenni 1v4be 100hp-val visszamenni ilyesmi na ezért bukom el a játékok nagy részét. Ők szoktam szidni mindenkit nem én, én általában próbálom nyugtatni és segíteni őket de ez nem nagyon használ.Van olyan is hogy hiába pingelek ő visszamegy vagy mintha megse látná azt a sok pinget és ott marad a csapdában aztán kiabál hogy hol volt a ping xd.

2016. máj. 9. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!