Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol adjam el a CSGO felhasznál...

Hol adjam el a CSGO felhasználóimat?

Figyelt kérdés
Eladnám 3 csgos smurf accomat,(mind silver) csak nemtudom hol. Minden barátomnak megvan már, szóval nemtudom hogy neten hol lehetne

2016. máj. 8. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel tilos az accountokkal való mindennemű kereskedés, így én sem tudom, hol lehetne rá balekot találni.
2016. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem balek, sok ilyen oldal van, csak nem találok egyet se.

Mellesleg nem tudják semmivel büntetni, meg sehogyse jönnének rá. Meg egy multimillió dolláros céget nem az fogja érdekelni hogy Xy most eladott egy 11 eurós játékot valakinek, dádá lesz itt!

2016. máj. 8. 16:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok ilyen oldal van, akkor miért nem találtál még egyet sem?
2016. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően steam account eladása tiltott, IP alapján pedig könnyen lehet hogy a fő aaccountoad, amin akár több száz játék is lehet, letiltják. Ha kell ez neked hajrá.


Egyéb iránt kevesen vesznek, mert elég olcsó 1 új játék + ha steam supportnak elküldöd a vásárlási igazolást, 1 héten belül visszaszerezheted a fiókot, a másik meg pofára esett.


Szóval ennyit a sok helyen el lehet adni részről. Írd ki facebookra, vagy ahova akarod.

2016. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Silver accot csak nevetségesen olcsón tudnál eladni. Inkább farmolj velük ládát idle szerveren.
2016. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
minek neked 3 acc? direkt erre törekedtél? hogy eladd őket? :'D ebből nem fogsz meggazdagodni az biztos :D
2016. máj. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3 CSGO acc elég egyszerűen össze tud jönni.

- Main acc.

- Ha bannolnak X napig egy havert + farm

- A harmadik meg gratis játék volt, mikor megvettem egy haverom accját, amin egy multis játék van.

2016. máj. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
pont hogy silvereket veszik jobban. A magasabb rangú játékosok smurf accountnak
2016. máj. 10. 16:21
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor add el de ha gabe bácsi seggbe rak akkor ne rinyálj :D
2016. júl. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
update: ebayen 25 dollárért adtam el egy silver 2 es accot :) gaben bácsi nem kúrt seggbe
2016. aug. 20. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!