Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék Steam-en vásárolni...

Szeretnék Steam-en vásárolni PayPallal, de nincs hozzá csatolva bankkártyám, de a pénz már megvan. Azonban a Steam amikor átkapcsol a payPal-ra akkor ott a fizetésnél kéri hogy adjam meg kártyám adataim. Nekem nincs kártyám. Van-e megoldás erre?

Figyelt kérdés
2015. jún. 8. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, nekem sincs hozzácsatolva kártya, de nekem nem kéri, el szoktam rá utalni a pénzem, aztán amikor veszek valamit, csak a nevet és az email címet kell beírni, majd leokézom és kész. Nem, lehet, hogy nincs rajta elég pénz?
2015. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egyszer nincs kártyád akkor,hogy a francba akarsz te bankkártyával fizetni? -.-"
2015. jún. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
PayPal-al akar fizetni, ahhoz nem kell kártya....
2015. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A PayPal-hoz pontosan,hogy kell bankkártya...

Az az oldal csak azért van,hogy más oldalaknak elég legyen a paypal fiókodat megadni,nem pedig a bankkártyád adataid.

2015. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincsen bankkártyám, de évek óta használom rendszeresen... Elég egy bankszámla hozzá amiről utalok rá pénzt. Ne próbáld bemagyarázni....
2015. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem is most ez van... 10 centtel több pénz van rajta mint amennyi kell, de azt irja, hogy nincs elég, és csatoljak kártyát... tudja vki mennyi pénz kell csak ahhoz hogy fizetni tudj? csak mert amennyit fizetni akarsz annál vmiért több kell
2016. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!