Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a wow-ot?...

Megéri megvenni a wow-ot? (World of warcraft)

Figyelt kérdés

2016. máj. 12. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha sokat szeretnél vele játszani, akkor igen.
2016. máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Majd' hat évet lehúztam benne, de azt kell, hogy mondjam, nem éri meg. Továbbmegyek: havidíjat már egyetlen játékért sem fizetnék. Egyszerűen nem ad annyival többet a WoW a konkurenseinél, hogy érdemes lenne havi 12 dollárt kiadnom rá.
2016. máj. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2-es milyen havi díjat??
2016. máj. 13. 07:23
 4/15 anonim ***** válasza:
#3: Hogyhogy milyen havi díjat? A World of Warcraft egy előfizetős játék. Persze, vannak tört szerverek, de ahhoz nem kell megvenned a játékot, le is kalózkodhatod.
2016. máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Megvenni a wow-ot -> eredeti szerveren akarsz játszani


Az eredeti játék havidíjas, minden hónapban fizetni kell érte 3500-4000 Ft-ot, attól függően hogy mennyi időt veszel előre (pl 1 évesnél csak 3000 körül van).


Persze arannyal is vehetsz játékon belül token-t, de az egy teljesen kezdőnek mire megérti, bedolgozza magába a dolgokat, elkezd farmolni, hogy játékpénzből tartsa fent az accot, minimum 6-8 hónap, és ekkor te még rágyúrtál erre, nem csak tingli-tangli módon elvagy benne.


Összegezve: alapjáték 20euró, legújabb kieg 40 euró, erre kapsz 1 hónap játékidőt, utána minden hónapban még 10 euró körül.


Én sokat wowoztam törtön is, eredetin is, törtek tele vannak bugokkal, zavaróak mint a fene. Eredeti a mostani kiegészítővel egy vicc, 7 év után gondoltam visszatérek otthagytam 3 hónap alatt, mert nem kértem belőle.


Szerintem nem éri meg, de ezt magadnak kell tudnod.

2016. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És akkor is fizetős ha megveszem CD-n?
2016. máj. 13. 19:21
 7/15 anonim ***** válasza:

a havidíj továbbra is azt jelenti, hogy minden hónapban.

Ha te minecraft szervert bérelsz, ott is minden hónapban fizetsz azért, hogy neked tárhelyet szolgáltassanak.

Szóval bármily meglepő, IGEN, MINDEN HÓNAPBAN fizetni kell érte, akár játékbeli pénzzel (amit mint leírtam elég sok ideő úgy kifejleszteni az accot) vagy (ami nálad nagyobb valószínűségű) valódi, ropogós forinttal.

2016. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egyéb iránt minden hónapban van számla is, telefon, internet, gáz, villany stb. Azt is minden hónapban küldik nem? Ez is ugyan ilyen, annyi kivétellel hogy megnézi a gép, mikor töltötted fel és onnantól kezdve fixen pörög a 30 nap. Gyakorlatilag minden hónapban fizetni kell a szolgáltatásért.


De azért elképesztő, hogy valakinek ennyire nehéz a felfogása, hogy a MINDEN hónap tényleg MINDEN hónapot jelent, tehát folyamatosan fizetni kell + még meg is kell venned a játékot. Ezért döntsd el, kell-e ez neked vagy sem. Dolgozó embernek teszem hozzá nem nagy tétel, van aki 1 hét alatt többet költ cigire, én sem a pénz része miatt hagytam ott, hanem azért, mert egy talicska sz*r lett aminél a célközönség a 10 éves gyökér kisgyerek akinek csak 3 gombot kell püfölnie.

2016. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8:

"-Hónap elején kell befizetni a csekkeket.

-Minden hónapban?

-Nem, csak amelyikben itt akarsz lakni."

(Jóbarátok)

2016. máj. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#6: Na, azt megnézném, hol veszel te WoW-ot CD-n...
2016. máj. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!