Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akadozik a Warframe?

Miért akadozik a Warframe?

Figyelt kérdés

Amióta bejött az U18-as patch mindig 30-10 FPS között van amikor meg alt+tab kombinációt használom és pár perc múlva visszamegyek a játékba visszaáll 60 fps-re, mitől lehet?


Config:

CPU: AMD Athlon II X3 450

Videókártya: NVIDIA GeForce GT 610

Ram:2db 4 GB-os HyperX Fury 1600 Mhz



2016. máj. 14. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Az U18 óta egyrészt a grafikát feltolták kicsit a játékba, másrészt, az update véleményem szerint kicsit rosszul lett optimizálva. Várd ki az U19-et esetleg írj a fórumukra, a waframe.com-on, ők hátha jobban tudják mi lehet a baj. Illetve Fullscreen vagy Borderless Windoweden vagy? Nekem Borderlessen jobban fut, esetleg kipróbálhatod úgy, hátha.
2016. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget ill fullscreenbe szoktam tolni de kipróbáltam a másik 2 opciót is de nem nagyon jött be, talán még a kis ablakos azzal úgy ahogy jó
2016. máj. 14. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!